ISIC Získajte viac za menej s ISIC, ITIC a EURO < 26 zľavou

Získajte 10 % zľavu na vybrané produkty, aby ste mohli lepšie využiť svoje financie.Príprava na zápočty a skúšky

Zabudni na to, že si niečo zabudol. Produkty nižšie sme vybrali na zlepšenie pamäti a koncentrácie, ktoré ti pomôžu zapamätať si nezapamätateľné.

 Dobrý spánok bez stresu

Koľko hodín spánku máš za sebou? S našimi produktmi na zlepšenie spánku môžeš získať viac hodín kvalitného odpočinku, než kedykoľvek predtým. Vyber si svoj recept na dobrý spánok ešte dnes.

 V strehu pred vírusmi

Zdravie je tvoje najväčšie bohatstvo a naša misia je udržať ťa v plnom zdraví. Tieto produkty na imunitu odrazia všetky útoky na tvoje zdravie.

 Pomoc po ťažkej noci

Oslavy a chodbovice sú tu a tvoja pečeň si zaslúži regeneráciu. Začni nový semester v plnom zdraví.

 Celoročne silné a krásne vlasy

Skúšky a stres sa môžu podpísať aj na zdraví tvojich vlasov. Tieto produkty na zdravé vlasy ti pomôžu obnoviť pevnosť, lesk a vitalitu tvojich vlasov. Zažiar na oslavách po skúškach s tými najzdravšími vlasmi.

 Preč s nedokonalosťami

Zmena prostredia, sťahovanie sa na internát dávajú zabrať aj tvojej pleti, no my máme riešenie. Produkty na hydratáciu, mastnú pokožku či akné ti pomôžu získať späť zdravú a čistú pleť.Zahviezdite na rande

Páni, je čas vystúpiť na scénu sebavedomia a prilákať pozornosť nielen na prednáškach, ale aj mimo nich. Náš sortiment pre mužov je tvojím receptom na úspech.Využi svoj voľný čas naplno

Otvára sa pred tebou svet zábavy a pohody. Kvalitná elektronika je kľúčom k dokonalej atmosfére - či už ideš na kolobežke a počúvaš hudbu v slúchadlách, alebo ozvučuješ párty s kvalitnými reproduktormi.Buď stále v pohybe

Poznáme ten pocit, keď sa šport stane tvojou vášňou. Naša športová výbava je navrhnutá tak, aby ti pomohla dosiahnuť to najlepšie zo seba.

Zoradiť podľa

Pre hľadaný výraz '' sme nič nenašli

      ISIC

      ISIC