BRAUN Silk-épil 9 Flex 9010

1×1 ks, Epilátor

Značka: BRAUN

Braun Silk-épil 9 Flex 9-020 je prvý epilátor pre ženy na svete s plne flexibilnou hlavou pre ľahšie odstránenie chĺpkov. Vychutnajte si týždne trvajúci pocit hladkej pokožky ako zo salónu vďaka technológii Micro-Grip a o 40% širšej hlave, ktorá odstraňuje chĺpky s dĺžkou len 0,5 mm.

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

269,89
Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN Silk-épil 9 Flex 9010 1×1 ks, Epilátor

X63338

Hlavný popis produktu

Epilátor, ktorý sa vám prispôsobí
Náš inovatívny epilátor s plne flexibilnou epilačnou hlavou sa dokonale prispôsobí kontúram vášho tela pre hladkú pokožku bez námahy.

Jednoduchá a pohodlná epilácia
Nový epilátor radu Silk-épil 9 Flex bol navrhnutý pre intuitívne a jednoduché použitie aj v ťažko dostupných miestach ako je oblasť podpazušia, alebo slabín. Tenkú protišmykovú rukoväť využijete pri epilácii vo vani alebo v sprche.

Hladká pokožka ľahko a rýchlo
O 40 % širšia epilačná hlava* zachytí ešte viac chĺpkov jedným ťahom. V kombinácii s technológiou pinziet MicroGrip™ zachytí epilátor Braun Silk-épil 9 Flex chĺpky dĺžky iba 0,5 mm pre pokožku hladkú po dobu až 4 týždňov.

*v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi radu Braun Silk-épil 7,5 a 3Pinzety Micro-Grip

Široké, dlhé a hlboké pinzety epilátora Silk-épil 9 Flex odstránia presne aj tie najkratšie chĺpky, ktoré vosk nedokáže zachytiť.


Tlakový senzor

Technológia SensoSmart vás prevedie celým procesom epilácie. Poskytuje vám spätnú väzbu pomocou červeného svetielka a vy tak použijete správny tlak na pokožku pre ešte efektívnejšie odstránenie nežiaducich chĺpkov.


Wet & Dry

100% vodeodolný pre epiláciu vo vani alebo v sprche. Epilácia v teplej vode je pri opakovanom používaní prakticky bezbolestná.


Štíhla ergonomická rukoväť

Úplne nový tvar rukoväte s protišmykovou povrchovou úpravou využijete pri epilácii vo vani či v sprche. Poskytuje ľahšiu a presnejšiu epiláciu dokonca aj ťažko dostupných miest.


Udržujte svoju bikiny zónu

Pripravte sa na svoj deň pri bazéne pomocou holiaceho strojčeka alebo zastrihávacej hlavy. Dosiahnite hladké oholenie v priebehu niekoľkých minút.


Hladké podpazušie

Noste svoj TOP s istotou, že vaše podpazušie je dokonale hladké. Pre veľmi citlivé oblasti odporúčame použiť holiacu hlavu, ktorá je súčasťou balenia.


Holenie a zastrihovanie

Premeňte epilátor na plne funkčný holiaci strojček alebo zastrihávač. Získajte hladké oholenie dokonca aj v citlivých oblastiach.


Prémiové kozmetické puzdro

Majte epilátor so všetkými nástavcami vždy na jednom mieste. Kozmetické puzdro využijete na uskladnenie a zároveň ochráni zariadenie vrátane príslušenstva aj na cestách.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.