Lenor Tekutý prací prostriedok 3l, 60 praní AmethystAmethyst&Floral Bouquet Color

1×3 l, prací prostriedok

Značka: LENOR

Tekutý prací prostriedok Lenor s ultra čistiacou silou pracieho prostriedku na hygienické hĺbkové čistenie a sviežu posteľnú bielizeň ULTRA ČISTIACA SILA preniká hlboko do vlákien a odstraňuje nahromadenú špinu a škvrny NEBESKÁ SVIEŽOSŤ Lenoru v podobe vôní, ktoré milujete: April Fresh, Gold Orchid a Amethyst s technológiu uvoľňovania vône dotykom KVALITA, KTOREJ MÔŽETE DÔVEROVAŤ: biologicky odbúrateľný, 100 % rozpustný obal, úplne recyklovateľné balenie MAXIMÁLNY PÔŽITOK: použite ho v kombinácii s avivážou pre intenzívnu vôňu Lenor Amethyst a získajte hĺbkovú čistotu, hebkosť a sviežosť DÔVERYHODNÝ: 9 z 10 spotrebiteľov by odporučilo prací prostriedok Lenor svojim známym

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
21,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lenor Tekutý prací prostriedok 3l, 60 praní AmethystAmethyst&Floral Bouquet Color 1×3 l, prací prostriedok

X001761

Hlavný popis produktu

Vyskúšajte tekutý prací prostriedok Lenor Amethyst&Floral Bouquet Color s ultra čistiacou silou pre hygienické hĺbkové čistenie a sviežu posteľnú bielizeň. Ultra čistiaca sila od Lenoru preniká hlboko do vlákien a odstraňuje nahromadenú špinu a škvrny a zároveň za sebou zanecháva nebeskú sviežosť Lenoru v podobe vôní, ktoré milujete: April Fresh, Gold Orchid a Amethyst s technológiu uvoľňovania vône dotykom.

Tekutý prací prostriedok Lenor sa dodáva v balení, ktoré je podľa miestnych predpisov plne recyklovateľné. TIP! Maximalizujte svoj pôžitok použitím tekutého pracieho prostriedku Lenor v kombinácii s avivážou pre intenzívnu vôňu Lenor Amethyst a získajte hĺbkovú čistotu, hebkosť a sviežosť. 9 z 10 spotrebiteľov by odporučilo prací prostriedok Lenor svojim známym. Vyskúšajte to aj vy!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.