Pracie gély (74)

Pracie gély majú tú výhodu, že sa rýchlo rozpúšťajú, takže môžu začať čistiť už v prvých minútach prania. Keďže sa dokonale rozpúšťajú vo vode, môžete po opláchnutí hneď zavesiť oblečenie na sušenie a môžete mať istotu, že je bez chemikálií, čo tiež pomáha predchádzať príznakom alergie.

Zoradiť podľa
 • Prací prostriedok Chicco je špeciálne vyvinutý pre čistenie detského oblečenia.
 • 1×200 ml, odstraňovač škvŕn
  Dermatologicky testovaný prostriedok na bielu i farebnú bielizeň dojčiat, batoliat, detí a osôb s citlivou pokožkou. Účinný na odstraňovanie škvŕn od potravín, kozmetiky, blata i trávy. Obal s praktickým rozprašovačom na priamu aplikáciu na škvrnu a blízke okolie.
 • 1×500 ml, prípravok na škrobenie záclon
  Prípravok ku škrobeniu záclon a bavlneného prádla. Záclony i prádlo získajú novší, bohatší vzhľad a príjemnú a dlhodobú apretúru.
 • 1×500 ml, dezinfekcia
  5.0
  (3)
  Dezinfekcia na bielizeň ničí pri všetkých teplotách baktérie, vírusy, plesne, zápach, zvyšky pracieho prášku a vodného kameňa a zanecháva úžasný pocit sviežosti.
 • 1×1000 ml, odstraňovač škvŕn
  Odstraňovač škvŕn Vanish účinne odstraňuje špiny od čaju, kávy a vína.
 • 1×500 ml, čistiaci prostriedok
  5.0
  (1)
  Rozlúčte sa so škvrnami, vrátane tých typických pre detské oblečenie! Chicco odstraňovač škvŕn špeciálne vytvorený s aktívnym kyslíkom efektívne odstraňuje škvrny a to najmä s ktorými dieťa prichádza do kontaktu najviac (napr. tráva, rajčina, ovocie,...) Prípravok s 96% prírodných prísad. Testované na prítomnosť niklu, chrómu a kobaltu. Bez farbív a vôní. Obsah balenia : 500ml
 • 1×1500 ml, vhodný pre deti a citlivú pokožku
  Jedinečný tekutý prací prostriedok určený na bielizeň našich dojčiat a batoliat, detí a všetkých osôb s citlivou pokožkou. Je vhodný na bielu, farebnú i tmavú bielizeň. Neobsahuje žiadne alergény, parfumácie ani konzervanty.
 • 1×1000 ml, odstraňovač škvŕn
  Tekutý odstraňovač škvŕn Vanish Oxi Action pred praním preniká do hĺbky vlákien a účinne odstraňuje aj odolné nečistoty.
 • Možno použiť na prírodné aj syntetické materiály. Je vhodný ako pre bielu, tak pre farebnú bielizeň. S výnimočnou sviežou vôňou lúčnych kvetov. Vyrobený z prírodných zdrojov, ekologický, hypoalergénny.
 • 1×1500 ml, pre farebnú bielizeň
  Skvele ochráni farbu vašej bielizne. Vysoko účinný, odporúčaná dávka 60 ml prostriedku na 1 pranie zároveň šetrí produkt a vďaka zloženiu tiež čističku odpadových vôd. Nedráždi a nevysušuje kožu.
 • 1×500 ml, čistiaci prostriedok
  Odstraňovač škvŕn – na bielu bielizeň
 • 1×200 ml, prací gél
  Odstraňovač škvŕn – na bielu bielizeň a na farebnú bielizeň, škvrny od oleja a od trávy
 • 1×3,575 l, prací gél
  HĹBKOVÉ ČISTENIE + OBNOVA ŽIARIVOSTI FARIEB: obnovuje žiarivosť farieb TECHNOLÓGIA REGENERÁCIE VLÁKIEN: navrhnutý špeciálne s technológiou regenerácie vlákien (zintenzívnenie účinku obnovenia schlpenej látky po vypraní v pracom prášku Ariel Original) VYNIKAJÚCI V CHLADNEJŠÍCH CYKLOCH: ponúka dokonalé výsledky aj pri nižších teplotách RECYKLOVATEĽNÉ BALENIE: tekutý prací prostriedok Ariel sa dodáva v recyklovateľnom balení PREDPIERANIE ŠKVŔN: 1. Na škvrny nakvapkajte malé množstvo tekutého prostriedku na pranie Ariel 2. Jemne ho rozotrite 3. Spustite pranie POKYNY NA DOSIAHNUTIE NAJLEPŠÍCH VÝSLEDKOV: zelený uzáver naplňte tekutým pracím prostriedkom Ariel a umiestnite ho do bubna na bielizeň OBJEDNAJTE SI DÁVKOVACÍ UZÁVER ZDARMA: z ekologických dôvodov nie sú odmerky súčasťou každého balenia, môžete si ich objednať zdarma na webovej stránke ariel.info
 • NEKOMPROMISNÝ K ŠKVRNÁM, JEMNÝ K POKOŽKE: jemný k citlivej pokožke a zároveň nekompromisný k škvrnám tak, ako by ste to od Arielu čakali ARIEL ČISTOTA PRI NIŽŠÍCH TEPLOTÁCH: tekutý prací prostriedok Ariel dodá vašej bielizni výnimočnú čistotu Ariel dokonca aj pri praní v studenej vode JEMNÉ ZLOŽENIE: 0 % farbív a špeciálne navrhnutý parfum so zníženou hladinou alergénov DERMATOLOGICKY TESTOVANÝ na citlivú pokožku a schválené ECARF (Európskym centrom pre výskum alergie) EXTRA DÁVKA HEBKOSTI: najlepšia jemnosť od Arielu pre citlivú pokožku vďaka extra dávke hebkosti RECYKLOVATEĽNÉ BALENIE: tekutý prací prostriedok Ariel sa dodáva v recyklovateľnom balení PREDPIERANIE ŠKVŔN: 1. Na škvrny nakvapkajte malé množstvo tekutého prostriedku na pranie Ariel 2. Jemne ho rozotrite 3. Spustite pranie POKYNY NA DOSIAHNUTIE NAJLEPŠÍCH VÝSLEDKOV: zelený uzáver naplňte tekutým pracím prostriedkom Ariel a umiestnite ho do bubna na bielizeň
 • Tekutý prací prostriedok Ariel s technológiou Revitablack obnovuje žiarivosť odtieňov čiernej a tmavých farieb s technológiou regenerácie vlákien
 • S úžasnou prírodnou vôňou hruškovej šťavy. Veľmi dobre funguje aj pri nízkych teplotách. Použiteľný v pračke i pre ručné pranie. Balenie vystačí na 35 pracích dávok, čo je viac ako je u balení tejto veľkosti štandardné.
 • 1×1500 ml, pre bielu bielizeň
  5.0
  (1)
  Výborne funguje pri praní bielej bielizne aj pri nízkych teplotách. Nedráždi a nevysušuje kožu, šetrí prírodu i vašu čistiareň odpadových vôd. Pre ťažko odstrániteľné škvrny odporúčame použiť Feel Eco odstraňovač škvŕn.
 • 1×1,925 l, tekutý prací prostriedok
  Vyskúšajte tekutý prací prostriedok Lenor Amethyst s ultra čistiacou silou pre hygienické hĺbkové čistenie a sviežu posteľnú bielizeň.
 • 1×500 ml, čistiaci prostriedok
  Odstraňovač škvŕn
 • 5.0
  (1)
  Ekologicky vyperie všetky nečistoty. Účinne odstraňuje stopy potu. Pri praní zachováva funkčnosť a priedušnosť membránových tkanín. Pri praní zachováva účinnosť a kvalitu moderných materiálov ako sú špeciálne vlákna, mikrovlákna, plavecké oblečenie, membránové tkaniny a pod.
 • Šetrný, ale účinný prostriedok pre ošetrenie vlny, hodvábu a jemných tkanín pri nízkych teplotách. Vhodné do práčky aj na ručné pranie. S obsahom pšeničných proteínov pre starostlivosť o pokožku a jemnú, delikátnou vôňou prírodných éterických olejov.
 • Vďaka špeciálnemu, veľmi účinnému zloženiu perie až do hĺbky vlákien, zároveň udržuje farby žiarivé a svieže. Výdatný eko koncentrát s hodnotnými rastlinnými BIO olejmi a výťažkom z lipových kvetov si zamilujete pre jeho šetrnosť k bielizni a hodvábnu jemnosť, ktorú vašej bielizni prepožičia.
 • Cleanut - Tekuté mydlové orechy sú inovatívne prací prostriedok pre farebnú bielizeň s prirodzeným zmäkčovacom efektom. Ich základom je extrakt z indických mydlových orechov a prírodné minerály.
 • 1×3,3 l, tekutý prostriedok na pranie
  Vyskúšajte Lenor Sensitive tekutý prací prostriedok Sensitive na citlivú pokožku.
 • Hĺbkové čistenie: gélové kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS zabezpečujú dokonalé odstránenie škvŕn aj počas prania pri nižších teplotách Odporúčaná značka pracieho prostriedku: Ariel odporúčajú značky Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko Navrhnuté na pranie v studenej vode: gélové kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS majú technológiu Cool Clean Obal kapsúl pods je úplne rozpustný vo vode: prací prostriedok Ariel PODS má obal úplne rozpustný vo vode Recyklovateľné balenie: kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS sa dodávajú v recyklovateľnom balení Perte pri nižších teplotách s kapsulami ariel all-in-1 pods: šetrite energiu pri každom praní a znížte emisie CO₂ z prania bielizne Účinok kapsúl All-in-1: 1. Odstraňujú škvrny 2. Chránia farby 3. Osviežujú 4. Chránia farby 5. Sú navrhnuté na nižšie teploty Skvelé na pranie, nie do detských rúk: kapsuly Ariel All-in-1 PODS uchovávajte mimo dosahu detí. Viac informácií nájdete na webovej stránke keepcapsfromkids.eu
 • Lenor All-in-1 PODS® na pranie Kapsuly – náš najnovší výber rafinovaných kvetinových vôní pre autentický zážitok a hĺbkovo hygienicky čistú bielizeň Autentická vôňa pivónie a ibišteka: Objavte kvetinové srdce inšpirované pivóniami a ibištekom pre jedinečnú žiariacu sviežosť Kvalita, ktorej môžete dôverovat: Biologicky odbúrateľné, Obal úplne rozpustný vo vode, Plne recyklovateľné balenie Hĺbková hygienická čistota: Lenor Kapsuly na pranie preniká hlboko do vlákien a odstraňuje nahromadenú špinu a škvrny dokonca aj pri nižších teplotách Vyrobené vo francúzsku: Kapsuly na pranie Lenor All-in-1 PODS® sa vyrábajú v Amiens blízko Paríža MAXIMÁLNY PÔŽITOK: Použite v kombinácii s avivážou a vonnými perličkami Lenor Peony & Hibiscus a získajte hĺbkovú čistotu, hebkosť a sviežosť
 • Pracie kapsuly Lenor Sensitive All-in-1 PODS Pre hĺbkovú čistotu a jemnú vôňu 5 výhod pracieho prostriedku na bielizeň vo forme kapsúl Lenor All-in-1 PODS: 1. Hĺbková čistota / 2. Jemná vôňa / 3. Dermatologicky testované / 4. 0 % farbív / 5. Naša najjemnejšia čistota NEBESKÁ SVIEŽOSŤ Lenoru v podobe vôní, ktoré milujete: Spring Awakening, Gold Orchid a Amethyst s technológiu uvoľňovania vône dotykom KARTÓNOVÁ ŠKATUĽA ECOCLIC: znížme množstvo plastov vďaka kapsulám na pranie Lenor All-in-1 PODS, ktoré teraz dodávame v recyklovateľnej kartónovej škatuli s obsahom maximálne 5 % plastov navrhnutej na ochranu vašich kapsúl PODS OBAL ÚPLNE ROZPUSTNÝ VO VODE: prací prostriedok v kapsulách PODS má obal úplne rozpustný vo vode MAXIMÁLNY PÔŽITOK: použite ich v kombinácii s avivážou pre intenzívnu vôňu Lenor Sensitive a získajte hĺbkovú čistotu, hebkosť a sviežosť DÔVERYHODNÝ: 9 z 10 spotrebiteľov, ktorí vyskúšali prací prostriedok na bielizeň Lenor All-in-1 PODS vo forme kapsúl, sa presvedčili o čistiacej sile Lenoru
Pracie gély

Pracie gély