We-Vibe Vibrátor RAVE fialový

1×1 kus, vibrátor

Značka: WE-VIBE

Krásne tvarovaný vibrátor pre stimuláciu bodu G si zamilujete a hneď na prvý pohľad. A čo potom pri použití. Vibrátor Rave poláska každé citlivé miesto vo vnútri a dopraje vám silné orgazmy a čisté potešenie.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
108,59
Doprava zadarmo

O produkte: We-Vibe Vibrátor RAVE fialový 1×1 kus, vibrátor

X46174

Hlavný popis produktu

Krásne tvarovaný vibrátor pre stimuláciu bodu G si zamilujete a hneď na prvý pohľad. A čo potom pri použití. Vibrátor Rave poláska každé citlivé miesto vo vnútri a dopraje vám silné orgazmy a čisté potešenie. Je to tichý, diskrétny a spoľahlivý spoločník. Ponúka 10 rôznych vibračných programov, ktoré ovládate pomocou tlačidla alebo s pomocou mobilnej aplikácie, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo. We-Connect je aplikácia, ktorá vám umožní ovládať Rave na akúkoľvek vzdialenosť, je výborná pre páry, ktoré nemôžu byť stále spolu.

Funkcie: 10 stupňov intenzity + ďalšie cez aplikáciu. Materiál: silikón / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006 / ES EÚ. Vodeodolnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 19,3 cm. Priemer: 3,1 cm. Batéria: dobíjacia (magnetický USB dobíjací kábel je súčasťou balenia). Doba nabíjania: 90 min. Doba prevádzky: až 120 min. Farba: fialová.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.