We-Vibe Vibrátor PIVOT modrý

1×1 kus, vibrátor

Značka: WE-VIBE

Krúžok Pivot ponúka stabilnú erekciu a silné vzrušenie a úžasné orgazmy. Je tvarovaný tak, aby tesne priliehal na klitoris a dráždil partnerku na maximum. Zdieľanie vibrácií dostane pár na spoločný vrchol rozkoše.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
93,99
Doprava zadarmo

O produkte: We-Vibe Vibrátor PIVOT modrý 1×1 kus, vibrátor

X46173

Hlavný popis produktu

Krúžok Pivot ponúka stabilnú erekciu a silné vzrušenie a úžasné orgazmy. Je tvarovaný tak, aby tesne priliehal na klitoris a dráždil partnerku na maximum. Zdieľanie vibrácií dostane pár na spoločný vrchol rozkoše. Krúžok Pivot má 10 vibračných programov a ľahko sa ovláda s pomocou jedného tlačidla alebo s pomocou mobilnej aplikácie We-Connect, vďaka ktorej si môžete vytvárať vlastné vibrácie. Pre ľahké nasadenie a príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky.

Funkcia: 10 stupňov intenzity + ďalšie. Materiál: silikón / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006 / ES EÚ. Vodeodolnosť: áno (IPX7). Dĺžka: 7,1 cm, šírka: 3,1 cm. Priemer: 2,6 x 2,9 cm. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Doba nabíjania: 90 min. Doba prevádzky: až 120 min. Farba: tmavo modrá.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.