VITAMMY SMILE detská sonická zubná kefka, Ľadový medveď, od 3 rokov

1×1 ks, s obrázkom ľadového medveďa

Značka: VITAMMY

Veselá sonická zubná kefka VITAMMY SMILE pre deti od 3 rokov s motívom ľadového medveďa. Vďaka sonickej technológii sa zubná kefka postará o zdravý úsmev každého dieťaťa. VITAMMY SMILE má 2 režimy: normálny režim: 10 000 - 14 000 VPM, jemný režim: 8000-12000 VPM. Výhodou je ochranný kryt, vďaka ktorému môže dieťa hygienicky zabaliť zubnú kefku do batohu a vziať si ju do škôlky alebo školy. Súčasťou zubnej kefky je aj kovový obal / krabička s krásnym rozprávkovým vzorom, ktorý vám umožní kefku uložiť do púzdra spolu s pastou.

13,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VITAMMY SMILE detská sonická zubná kefka, Ľadový medveď, od 3 rokov 1×1 ks, s obrázkom ľadového medveďa

X51592

Hlavný popis produktu

Dokonalá kefka pre deti Sonická zubná kefka VITAMMY SMILE je dokonalá kefka pre deti, ktorej veselé farby a rozprávkové kresby budú vaše dieťa motivovať ku každodennej hygiene. Vďaka sonickej technológii sa zubná kefka postará o zdravý úsmev každého dieťaťa. Kefka, ktorá má dva režimy - normálny a jemný. VITAMMY SMILE má 2 režimy.

Frekvencia vibrácií:

  • normálny režim: 10 000 - 14 000 VPM, 
  • jemný režim: 8000-12000 VPM.

Ideálna aj pre dospelých.

Je tiež ideálnym riešením pre dospelých, ktorí uprednostňujú menšie čistiace kefky. Sonická kefka VITAMMY SMILE vďaka kombinácii pulzácie sonickou technológiou s mäkkými vláknami zaisťuje vynikajúcu kvalitu čistenia a starostlivosť aj o najjemnejšie zúbky s ďasná.

Technológia Sonic Pulsation. 

Technológia Sonic pulsation účinne odstraňuje zafarbenie, redukuje plak a oneskoruje tvorbu zubného kameňa. Pri pravidelnom používaní sa zuby stávajú zdravšími. Kefka vykonáva pohyby, ktoré pomáhajú dieťaťu čistiť zúbky samostatne. Kefka je určená pre deti od 3 rokov.

Vodotesná a hygienická.

Vodotesný plast, z ktorého je vyrobená sonická zubná kefka, je rýchloschnúci materiál, ktorý nie je porézny a preto je veľmi hygienický.

Ideálna pre bezpečnú prepravu.

Ďalšou výhodou je ochranný kryt, vďaka ktorému môže dieťa hygienicky zabaliť zubnú kefku do batohu a vziať si ju do škôlky alebo školy. Sonická kefka je ľahká a jej rozmery a ochranný kryt umožňujú ľahkú a bezpečnú prepravu.

Kovové puzdro.

Súčasťou zubnej kefky je aj kovový obal/krabička s veselým rozprávkovým vzorom, ktorý vám umožní kefku uložiť do púzdra spolu s pastou.

Napájaná batériami.

Kefka je napájaná batériami, ktoré môžete veľmi jednoducho vymeniť kdekoľvek sa nachádzate.

Ideálna do malých rúk.

Konštrukcia kefky umožňuje jej jednoduché a ľahké zapnutie aj pre malé 3-ročné ruky. Toto nie je jednorazová zubná kefka. Štandardné vybavenie zubných kefiek Vitammy SMILE sú dve mäkké, nedráždivé násady na čistenie zúbkov.

Obsah balenia:

  • 1 x VITAMMY SMILE Sonická zubná kefka (na výber z desiatich veselých vzorov);
  • 2 x VITAMMY SMILE násady;
  • 1 x AAA batéria; 
  • 1 x ochranný kryt kefky;
  • 1 x kovové puzdro na zubnú kefku a zubnú pastu;
  • návod na použitie.

Záruka: 2 roky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.