VITAMMY PUFFINO pneumatický piestový inhalátor pre deti

1×1 ks, inhalátor

Značka: VITAMMY

Pneumatický piestový inhalátor Vitammy PUFFINO vhodný pre dospelých aj deti. Atraktívny a dômyselný dizajn umožňuje jednoduché používanie zariadenia. Integrovaná rukoväť umožňuje bezpečné presúvanie inhalátora. Vitammy Pufino je vyrobený v Taliansku ako nebulizér s úpravou veľkosti častíc pre konkrétnu chorobu a pre optimálnu liečbu. Miesto pôsobenia: priedušky, bronchioly, priedušnica (nebulizér v režime väčších častíc MMAD 6 µm), pľúcne vezikuly (nebulizér v režime menších častíc MMAD 3 µm).

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

60,59
Doprava zadarmo

O produkte: VITAMMY PUFFINO pneumatický piestový inhalátor pre deti 1×1 ks, inhalátor

X55199

Hlavný popis produktu

Vitammy Puffino je inhalátor určený pre dospelých a deti. -Atraktívny a dômyselný dizajn umožňuje jednoduché používanie zariadenia.

-Nebulizér Vitammy Puffino je umiestnený mimo púzdra inhalátora, čo eliminuje potrebu otvárania, inštalácie a odstránenia nebulizéra. Okrem toho sa množstvo liečiva v kontajneri ľahko kontroluje počas inhalácie, čo trvá len 5 minút pri 2 ml lieku.

-Vitammy Pufino je vyrobený v Taliansku ako nebulizér s úpravou veľkosti častíc pre konkrétnu chorobu a pre optimálnu liečbu. -Miesto pôsobenia: priedušky, bronchioly, priedušnica (nebulizér v režime väčších častíc MMAD 6 µm), pľúcne vezikuly (nebulizér v režime menších častíc MMAD 3 µm).

-Parametre sú v súlade s normou PN-EN 13544-1.

-Prerušovaný režim prevádzky

-20 minút práce / 40 minút prestávky.

-Trieda zdravotníckych pomôcok Ila. -Inhalátor obsahuje kompletnú sadu na nebulizáciu pneumatickým piestovým inhalátorom na podávanie väčšiny liečív vrátane hustých a mastných.

-Pracuje na: nos, hrdlo, hrtan, priedušnicu, dutiny, priedušky, bronchiolu, pľúcne alveoly.

-Odporúča sa na: kašeľ, astmu, slabiny, bronchitídu, nachladnutie, pneumóniu, sinusitídu. -Spektrum liekov a prípravkov: väčšina nebulizujúcich liekov, fyziologický roztok s kyselinou hyalurónovou.

-Puffino má tvarovaný kompresor s podsvietením modrého bruška.

-Inovatívny, patentovaný nebulizátor so systémom na zmenu veľkosti častíc a rýchlosť nebulizácie poskytuje možnosť nastaviť parametre pary na stav a odporúčanú terapiu. -Osvetlené brucho inhalátora zlepšuje náladu a uľahčuje inhaláciu.

-Je skvelý pre celú rodinu. Prispôsobený na nebulizáciu detí. Vhodné pre dospelých všetkých vekových kategórií.

-S praktickým držiakom, puzdrom na prenášanie a pohodlným systémom na výmenu filtra. -Balenie obsahuje: piestový kompresor s nastaviteľným nebulizátorom, súprava príslušenstva (náustok, puzdro, masku pre dospelých, masku pre deti, vzduchovú hadicu), súpravu náhradných filtrov.

-Technické údaje: MMAD nový štandard EN13544-1: 3 µm v režime 1; 6 µm v režime 2; dýchateľná frakcia <5 µm (FPF)%: 70% v režime 1; 63% v režime 2; priemerná doba nebulizácie 2 ml liečiva 5 - 10 minút;

Pracovný režim - striedavý.

-Záruka: 2 roky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.