VITAMMY NEXT 9 Ramenný tlakomer s integrovanou manžetou

1×1 ks, ramenný tlakomer

Značka: VITAMMY

Moderný tlakomer VITAMMY NEXT 9 s integrovanou manžetou je plne automatický digitálny tlakomer. Je určený na použitie dospelými doma alebo na profesionálne použitie v ordinácii lekára

46,99
Doprava zadarmo

O produkte: VITAMMY NEXT 9 Ramenný tlakomer s integrovanou manžetou 1×1 ks, ramenný tlakomer

X55248

Hlavný popis produktu

Komfortný a spoľahlivý. Umožňuje veľmi rýchle a spoľahlivé meranie systolického a diastolického tlaku ako aj pulzu oscilometrickou metódou. Prístroj ponúka klinicky overenú presnosť a komfort používania. Integrovaný dizajn manžety na meranie krvného tlaku! Viete, koľko faktorov ovplyvňuje správny výsledok nameraného krvného tlaku? Špecialisti VITAMMY veľmi dobre vedia. Na základe týchto poznatkov vytvorili najnovší model tlakomeru NEXT 9. Pre potreby pacientov s kardiologickými problémami bol vytvorený tlakomer NEXT 9, ktorý vďaka integrovanej konštrukcii prístroja s manžetou robí meranie rýchlejšie a pohodlnejšie! Objavte výhody integrovaného dizajnu manžety.

Menší objem zariadenia - umožňuje jeho jednoduchú prepravu a skladovanie.

Bezdrôtová prevádzka - žiadna hadička z puzdra k zariadeniu. Nasadenie manžety je jednoduchšie a rýchlejšie! Meranie sa vykonáva na brachiálnej artérii - meranie na horných úrovniach arteriálneho systému zaručuje presnejšie meranie v porovnaní s meraním na zápästí. Tlakomer NEXT 9 s akumulátorom a USB káblom. Už žiadne otravné výmeny batérie! VITAMMY NEXT 9 je tlakomer so vstavanou nabíjateľnou batériou, ktorú jednoducho nabijete cez USB konektor. Toto riešenie znižuje prevádzkové náklady a je ekologickejšie! Už sa nemusíte obávať, či má zariadenie funkčnú batériu. Tlakomer je dodávaný s USB káblom, ktorý vám umožní rýchlo nabiť batériu, nech ste kdekoľvek. Maximálny komfort merania krvného tlaku! Vaša pohoda je dôležitá! Psychický stav má veľký vplyv na krvný tlak. Preto tlakomer NEXT 9 využíva všetky možné riešenia, aby každodenná kontrola nebola zaťažujúca, prebiehala rýchlo a dávala pocit zadosťučinenia, že sa o svoje zdravie staráte tak, ako keby sa oň starali profesionáli!

MANŽETA SO ZVÝŠENÝM ŠTANDARDOM

Manžeta je vyrobená z kvalitných materiálov bez obsahu latexu. Obvod manžety od 23-36 cm.

DIGITÁLNA OBRAZOVKA LCD

Prehľadný LCD displej s rozmermi 58 mm x 30 mm uľahčí rýchle čítanie výsledkov.

PAMÄŤ 120 VÝSLEDKOV

Ak vám lekár odporučil zaznamenávať si výsledky a stále na to zabúdate, určite vás poteší funkcia pamäte. Umožňuje vyvolať výsledky predchádzajúcich meraní, čím je zabezpečená neustála kontrola a pozorovanie zmien srdcovej činnosti. Meranie s tlakomerom NEXT 9 je ešte jednoduchšie! Ikona nabíjania batérie. Ikona informuje, že zariadenie je správne pripravené na prevádzku. Hlasové výzvy. Hlasové správy (momentálne iba v Poľskom jazyku) vás budú informovať o nameraných hodnotách bez toho, aby ste sa museli pozerať na displej zariadenia. Indikátor nepravidelného srdcového tepu. Ak sa počas merania vyskytne nepravidelný srdcový tep, po meraní sa zobrazí symbol nepravidelného srdcového tepu.

Klasifikácia v súlade so svetovými štandardmi. Štandardizovaná klasifikácia krvného tlaku je klasifikácia krvného tlaku publikovaná Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) a Medzinárodnou spoločnosťou pre hypertenziu (ISH) v roku 1999. Tlakomer NEXT 9 bude interpretovať a klasifikovať vaše výsledky meraní podľa svetových štandardov. Kardiologická presnosť merania krvného tlaku. Kľúčom k maximálnej spoľahlivosti výsledkov pri meraní krvného tlaku je nielen najkvalitnejší tlakomer, ale aj správne meranie krvného tlaku. Spolu s tlakomerom NEXT 9 dostanete návod na použitie, v ktorom nájdete informácie nielen o technických parametroch prístroja, ale aj úplné informácie o tom, ako správne vykonať meranie, aby ste mali istotu, že je urobené správne a presne ako v ordinácii lekára.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.