Village Candle Vonná sviečka v skle - Togetherness - Súdržnosť, veľká

1×1 ks

Držať pospolu s vašimi blízkymi je dôležité. Či už trávite čas so svojou rodinou, priateľmi alebo so svojím domácim miláčikom, všetci si nesmierne užívame tieto spoločné chvíle. Kvitnúce gardénie, opojný jazmín a jemná ľalia utvára dohromady vôňu, ktorá oslavuje a evokuje dobre strávené chvíle. Dekoratívne vonná sviečka v sklenenej dze s viečkom a dvoma knôty. Doba horenia až 170 hodín. Hmotnosť Netto 602 g.

Na sklade v eshope
18,69 ušetríte 2,30 €

Pôvodná cena 20,99 €, zľava 11%

Najnižšia cena pred zľavou: 20.99 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Village Candle Vonná sviečka v skle - Togetherness - Súdržnosť, veľká 1×1 ks

X56678

Hlavný popis produktu

Ako zabezpečiť dostatočné plameň sviečky: Hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa vždy rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne.

Skladujte na tmavom mieste pri teplote do 20 stupňov Pred zapálením odstráňte viečko Pre najlepší efekt a úplné vyhorenie sviečky nechajte vždy voskové jazierko rozpustiť po celom povrchu. Po zapálení nenechávajte bez dozoru.

Umiestnite na nehorľavú podložku. Zabráňte kontaktu s horľavým materiálom. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Nehaste priklopením viečka Pozor! Nádoba je po zapálení horúca! Vyrobené v USA


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.