Village Candle Vonná sviečka v skle - Apples & Cinnamon - Jablko a škorica, stredné

1×1 ks

Babie leto, zlatisté slnečné lúče a svieži vzduch vonia zrelými jablkami, stačí len odtrhnúť a zmiešať ich s cukrom a škoricou. Vytvoríte tak neodolateľnú jesenné kombináciu vôní a chutí, ktorá vás jemne objíme a vykúzli úsmev na tvári. Dekoratívne vonná sviečka v sklenenej dóze s viečkom a dvoma knôty. Doba horenia 85 - 105 hodín Hmotnosť Netto 397 g.

15,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Village Candle Vonná sviečka v skle - Apples & Cinnamon - Jablko a škorica, stredné 1×1 ks

X56636

Hlavný popis produktu

Ako zabezpečiť dostatočné plameň sviečky: Hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa vždy rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne.

Skladujte na tmavom mieste pri teplote do 20 stupňov Pred zapálením odstráňte viečko. Pre najlepší efekt a úplné vyhorenie sviečky nechajte vždy voskové jazierko rozpustiť po celom povrchu. Po zapálení nenechávajte bez dozoru. Umiestnite na nehorľavú podložku. Zabráňte kontaktu s horľavým materiálom. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat.

Nehaste priklopením viečka Pozor! N

ádoba je po zapálení horúca! Vyrobené v USA.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.