Tlakomer BEURER BM 51 easyClip

Značka: BEURER

Zabudnite na nepríjemné manžety tlakomerov, ktoré si sami len obtiažne nasadíte

69,99

O produkte: Tlakomer BEURER BM 51 easyClip

71f4c8f5-1d15-4069-b680-88915b303998

Hlavný popis produktu

Zabudnite na nepríjemné manžety tlakomerov, ktoré si sami len obtiažne nasadíte. Plne automatický ramenný tlakomer Beurer BM51 je vybavený inovatívnou manžetou EasyClip, ktorú si bez problémov nasadíte aj jednou rukou. Pre rýchle a spoľahlivé meranie.

Charakteristika a technické údaje:
Inovatívna manžeta easyClip (22 - 42 cm): jednoduché nasadenie jednou rukou
Inflačná technológia: rýchle a pohodlné meranie, ktoré sa vykonáva už počas nafukovania manžety
Ľahko čitateľný XL displej s bielym podsvietením
Plne automatické meranie krvného tlaku a pulzu na ramene
Priemer všetkých uložených nameraných hodnôt
2 užívateľské pamäte, každá pre 100 nameraných hodnôt
Ukazovateľ rizika
Detekcia arytmie
Pre obvod ramena od 22 do 42 cm
Dátum a čas, automatické vypnutie
Signalizácia nesprávneho použitia
Skladovacia taška je súčasťou dodávky
Napájanie: 4 x 1,5 V AA batérie
Indikátor slabej batérie
Zdravotnícka pomôcka
CE: áno

Ramenné tlakomery Beurer sú uznávané pre ich presnosť, jednoduchosť použitia a cenovú dostupnosť. Poskytujú kvalitu za dostupnú cenu každému, kto potrebuje kvalitný monitor krvného tlaku pre domáce použitie. Tlakomery Beurer sú určené na meranie a monitorovanie arteriálneho krvného tlaku na ramene. Meranie je veľmi jednoduché, vhodné úplne pre každého, doma i na cestách. Tlakomery Beurer sú prispôsobené prísnym požiadavkám a špecifikáciám smernice MDD 93/42 / EEC o zdravotníckych pomôckach a majú príslušnú značku CE.
Sortiment ramenných tlakomerov Beurer je široký a pokrýva zariadenia od plne automatických jednoduchých modelov s jedným pamäťovým kanálom až po najkomplexnejšie moderné modely s duálnymi pamäťovými kanálmi a dotykovou obrazovkou. Zo širokého sortimentu si vyberie naozaj každý, presne podľa požiadaviek a okolností. Ramenné tlakomery Beurer môžu použiť ľudia všetkých vekových kategórií a môžu byť tiež veľmi užitočné pri starostlivosti o starších ľudí v domovoch dôchodcov.
Ramenné tlakomery Beurer boli testované na presnosť a spoľahlivosť a boli označené značkou CE podľa smernice MDD 93/42 / EEC o zdravotníckych pomôckach. Sú tiež v súlade s európskymi normami pre neinvazívne prístroje na meranie krvného tlaku EN1060-1 a EN1060-3. Tlakomery Beurer sú uznávané za najvyššiu kvalitu a presnosť na globálnom trhu zdravotnej starostlivosti. To je poctivá nemecká značka Beurer - prináša spoľahlivosť, presnosť, pohodlie a jednoduchosť použitia za prijateľnú cenu.

Beurer - Najpredávanejšia značka tlakomerov na nemeckom trhu a druhá najpredávanejšia značka tlakomerov na svete.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.