Therabody Wave Solo

1×1 ks

Značka: THERABODY

Masážny valček, vibračný, 3 frekvencie vibrácií, výdrž batérie 200 min.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

103,59
Doprava zadarmo

O produkte: Therabody Wave Solo 1×1 ks

X66781

Hlavný popis produktu

Therabody Wave Solo Presná, ultraprenosná vibračná terapia Toto ultraprenosné inteligentné zariadenie na vibračnú terapiu poskytuje presne cielený tlak a vibrácie na cielené oblasti na zníženie napätia a zlepšenie pohybu.

Tri silné vibračné frekvencie a inovatívna vlnová štruktúra umožňujú ergonomickému tvaru pracovať hlboko v ťažko dostupných oblastiach, zatiaľ čo naša inovatívna technológia QuietRoll™ účinne tlmí zvuk a ozvenu.

Moderné prevedenie tradičných guľôčkových valčekov Vďaka svojej sile a malému, cielenému tvaru používajú športovci lakrosové loptičky na zmiernenie bolesti a napätia už desaťročia. Náš dizajnérsky tím prevzal rovnaký koncept a pridal vibrácie, aby tlmil bolesť, ktorú zvyčajne pociťujeme pri prenikaní hlboko do svalov.

Technológia QuietRoll™ Naša inovatívna technológia QuietRoll™ účinne tlmí akékoľvek dozvuky zo zariadenia do okolia a presmeruje silné vibrácie do vášho tela. 3 prispôsobené nastavenia vibrácií Obsahuje 3 silné vibračné frekvencie, ktoré si môžete nastaviť podľa svojej pohodlnej úrovne, aby ste zmiernili bolesť, znížili napätie, zvýšili rozsah pohybu a zlepšili pohyb.

Inteligentné pripojenie

Prepojenie s aplikáciou

Therabody cez Bluetooth® pre úplnú kontrolu nad valcovaním. Upravte si intenzitu vibrácií a objavte kontrolované regeneračné valivé procedúry špeciálne prispôsobené vašim potrebám.

Špecifikácie

Čo je súčasťou balenia Wave Solo, ochranné puzdro, kábel USB-A na USB-C Rozmery Priemer 8,6 cm Hmotnosť 300 g Životnosť batérie 200 minút Materiál Vonkajší silikón s textúrou Čo je súčasťou balenia Sólo vlna Ochranné puzdro na prenášanie Kábel USB-A na USB-C


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.