Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • vrátenie masti do lekárne

    Otázka z 23. 10. 2024 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobry den! Chcel by som sa opýtať, či keď masť na predpis, ktorú možno použiť 28 dní po otvorení, vrátim do lekárne, môžem dostať novú? Alebo si ju musím dať znovu predpísať? Ďakujem pekne.
    PharmDr. Anna Pacalajová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Anna Pacalajová

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku.    

    Otvorenú a použitú masť, s možnosťou výmeny za novú a neotvorenú, nie je možné vrátiť do lekárne. V prípade potreby ďalšieho balenie, odporúčam návštevu lekára, ktorý na základe vyšetrenia Vášho zdravotného stavu, zváži nutnosť predpisu nového balenia, prípadne rozhodne o ďalšom postupe liečby. 

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom,

    PharmDr. Anna Pacalajová

    Podobné otázky

    • vrátenie preexpirovaných liekov

      Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je u Vás možné vrátiť preexpirované lieky a v akom stave ich priniesť, či v blistroch alebo ich treba vylúpnuť. Ďakujem za odpoveď

    • Lieky a masti z lekárne na liečbu a hojenie kútikov úst.

      Dobrý deň.Od 30.10.mám kútik,ktorý sa mi urobil po dent.hygiene z pomôcky na rozšírenie úst a nedarí sa mi to zahojiť(stšle sa to otvára pri zívaní,jedení).Je niečo z lekárne,čo by mi pomohlo?Vďaka

    • vrátenie tovaru

      Dobry den, je mozne vratit do lekarne nepouzity neotvoreny liek? Kupovala som ho pred tyzdnom, ale bohuzial nemam k nemu pokladnicny blok.

    • vrátenie liekov

      mam lieky , ktoré by som este nepoužité potrebovala vrátiť do lekárne. su v respiračnej dobe. ako postupovať? Boli určené pre maminu, ktorá bohužial uz tieto lieky nedoberie....

    • Vrátenie produktu

      Dobý deň, mám od Vás doma navyše neotvorený ganirelix na recept. Už ho nevyužijem. Mám aj bloček. Viem ho u vás vrátiť? Dakujem za odpoved :)

    • rukavice

      Dobrý deň, aké sú vhodné rukavice na noc pri použití masti na ruky belogent? Ďakujem.

    • Ale lieky je možné priniesť do lekárne?

      Dobrý deň, ostali nám doma nejaké vitamíny po záruke je možné ich priniesť dovašej lekárne? ( vit c, magnerot, l carnitin, ubiqiunol, kyselina listová atď) Ďakujem

    • Recept

      Chcela by som vratit duphalac 500 ml do lekarne, nemam ale pokladnicny blok.

    • Dobrý deň, môžem do lekárne vrátiť expirovane alebo nepouzite lieky bez obalu?

      Dobrý deň, môžem do lekárne vrátiť expirovane alebo nepouzite lieky bez obalu?

    • Podmienky odovzdania liekov po exspirácii v lekárňach

      Dobrý deň, poprosím informácie ohľadom odovzdania liekov po exspirácií /nebezpečný odpad/ vo Vašich predajniach. Aké sú podmienky ? Príklad -len lieky na predpis a podobne...bez obalu ...či vôbec je taká...

    Najnovšie otázky v poradni