Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Pestrec mariánsky a lieky

    Otázka z 16. 2. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Môžem užívať pestrec mariánsky ak beriem lieky xarelto, targin, gamapentin, triplixan, elthyroxin
    PharmDr. Lenka Čorbová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Lenka Čorbová

    Dobrý deň, 

    ďakujeme Vám za otázku.

    Medzi súčasnou kombináciou byliny Pestrec mariánsky a liekmi Targin, Triplixam, Gabapentín, Euthyrox a Xarelto neboli doposiaľ pozorované vzájomné klinické interakcie. Z toho dôvodu je ich súčasné užívanie možné.

    Prajem Vám všetko dobré.

    S pozdravom 

    PharmDr. Lenka Čorbová.

     

     

    Podobné otázky

    Najnovšie otázky v poradni

    Súvisiace