Revlon Pro Collection Rvdr5282, Okrúhla Kefa Na Sušenie Krátkych Vlasov

1×1 ks, kefa na vlasy

Značka: REVLON

Známa kefa na sušenie vlasov so zaobleným tvarom, ktorá dodáva objem vlasom teraz s menším priemerom. Ideálna pre stredné a krátke vlasy.

52,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Revlon Pro Collection Rvdr5282, Okrúhla Kefa Na Sušenie Krátkych Vlasov 1×1 ks, kefa na vlasy

X65403

Hlavný popis produktu

Sušte a tvarujte v jednom kroku. Menší priemer kefy (~ 30% veľkosť). Jedinečný jemne zakrivený tvar kefy, ktorý vytvorí dokonalý účes s extra veľkým objemom a hladkým vyrovnaním.

Vyhladenie dĺžky a krásne zvlnené konce.

Menej času strávite zbytočným sušením, menšie poškodenie kutikuly na vlasoch. Kefa na úpravu a vysušenie vlasov rýchlo a rovnomerne rozdistribuuje teplý vzduchu po vlasoch, aby sa rýchlejšie vysušili a upravili, čím sa znižuje možnosť ich tepelného poškodenia.

Zmiešané štetiny.

Nylonové štetiny s ukončením v tvare guličky vlasy jemne rozmotávajú. Štetiny z diviaka uľahčujú lepšie zachytenie vlasov a tým uľahčujú ich úpravu. Ionizácia. Záporné ióny pomáhajú udržiavať neutrálny náboj na vlasoch. Vlasy sú hladké a statické.

Keramická povrchová úprava.

Keramická úprava zabezpečuje rovnomerné rozloženie tepla a menšie poškodenie vlasov. 3 nastavenia ohrevu a chladenia. Poskytuje úplnú flexibilitu pri sušení a tvarovaní. 3 metrová otočná šnúra.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.