Powerlogy Organic Cashew Cream 330 g

1×330g, orieškové maslo

Značka: POWERLOGY

Jemný kešu krém (hovorovo "maslo") s kokosom v BIO kvalite. Bez palmového oleja, cukru a umelých konzervantov. Vyrobené na Slovensku. 100 % BIO kešu a kokos výberovej kvality.

13,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Powerlogy Organic Cashew Cream 330 g 1×330g, orieškové maslo

X005867

Hlavný popis produktu

Vlastnosti:
100 % BIO kešu a kokos výberovej kvality
Prirodzená sladkosť bez pridaného cukru, bez mlieka a lepku, palmového oleja a umelých konzervantov
Detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov a aflatoxínov
Prirodzene sladký, vhodný pre vegetariánov a vegánov
Vhodné pre histaminikov
Balenie obsahuje cca 32 porcií (1 porcia = 15 g)
Len 1 g cukru na jednu porciu
V Powerlogy sa snažíme urobiť maximum pre vývoj produktov, ktoré v sebe spájajú silu čistej chuti a funkčnosti pre extra energiu a nadpriemerný fyzický i mentálny výkon. Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie, a preto majú všetky naše produkty vysokú výživovú hodnotu.

Ako vznikol kešu krém?
Možno ste aj vy mali možnosť stráviť nejaký čas v USA, Austrálii alebo západnej Európe, kde sú orechové maslá bežnou súčasťou dobrej životosprávy. Na Slovensku sme okrem arašidových masiel s prídavkom cukru a umelých konzervantov nenašli produkt, ktorý by nás oslovil svojou chuťou a zároveň by spĺňal náročné kritériá kvality. Rozhodli sme sa to zmeniť.

S víziou bezchybných potravín sme sa pustili do výskumu, pričom sme otestovali viac než 50 rôznych značiek doma i v zahraničí. Prelomový bol pre nás Organic Food festival v Londýne, kde sme získali dôležité detailné poznatky pre našu receptúru.

Následne sme niekoľko mesiacov testovali produkt s našimi partnermi vo výrobe v Nitre. Výsledkom je unikátny krém („maslo“) z kešu orechov v top kvalite a bez pridaného cukru. Jedinou ingredienciou, ktorá zvýrazňuje chuť a pozdvihuje prirodzenú sladkosť je kokos.

Prečo kešu a kokos a nie arašidy či vlašské orechy?
Možno to už viete, ale nie sú orechy ako orechy! Napríklad arašidy nie sú ideálnym zdrojom výživných látok vzhľadom na vysoký obsah polynasýtených tukov, alergénov a omega-6 mastných kyselín. Vlašské orechy sú zase výrazne náchylné na plesne a oxidáciu, čím zákonite klesá ich výživová hodnota a stúpa prozápalový efekt.

Z tohto pohľadu sú unikátne práve kešu, mandle a kokosové orechy. Nielenže obsahujú vysoké množstvo mononasýtených mastných kyselín, ktoré sú pre telo ideálnym zdrojom energie, ale aj veľa proteínov, vitamínu E a vlákniny.

Ako najlepšie využiť BIO Cashew Cream
Pridať do kaše, alebo granoly
Len tak na lyžicu a podľa chuti s banánom, jahodami alebo broskyňami
Zakomponovať do smoothies, shakeov alebo pudingov
Zakomponovať do domáceho pečenia ako zdroj zdravých a kvalitných tukov
Výroba vlastných snackov v low carb až keto štýle, keďže produkt obsahuje minimum sacharidov

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.