Philips Sonicare Optimal White HX6074/27

1×4 ks, náhradné hlavice

Náhradná hlavica sonickej zubnej kefky Philips Sonicare v kompaktnej veľkosti. Ideálna na odstránenie pigmentácií pre používateľov s menšími zubmi a strojčekom. Obsahuje 4 kusy.

33,59
Doprava zadarmo

O produkte: Philips Sonicare Optimal White HX6074/27 1×4 ks, náhradné hlavice

X57048

Hlavica sonickej zubnej kefky Philips Sonicare Optimal White Mini je navrhnutá na hĺbkové čistenie pre odstránenie škvŕn pre žiarivý a belší úsmev. Vlákna v tvare diamantu zaistia o 100 % belšie zuby počas jedného týždňa. Kompaktná veľkosť hlavice je vhodná pre nositeľov zubného strojčeka a ľudí s menšími zubmi.

Philips Sonicare Optimal White Mini HX6074/27 Kompaktná veľkosť hlavice sonickej kefky, 4 ks

  • menšia verzia hlavice Optimal White
  • pokročilé čistenie pre odstránenie škvŕn a belšie zuby
  • o 100 % belšie zuby behom jedného týždňa
  • odstráni až 7x viac plaku*
  • sonická technológia Philips Sonicare
  • inteligentné rozpoznanie hlavice BrushSync
  • kompatibilná s kefkami Philips Sonicare
  • balenie obsahuje 4 ks

Využívajte všetky výhody sonickej technológie s hlavicami Philips Sonicare Optimal White Mini. Šetrná sonická technológia Philips Sonicare vykonáva stieravý pohyb a zároveň dokáže jej hlavica napeniť zubnú pastu na bublinky, ktoré vháňa do medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien. Za jednu minútu vykonáva 62 000 jemných, ale vysoko účinných pohybov, teda mnohonásobne viac, ako pri ručnom čistení a zaistí úplne nový pocit čistých zubov. Sonická technológia je vhodná pre použitie so zubným strojčekom, výplňami, korunkami a fazetami a je možné ju používať aj pri každodennom ošetrovaní pri ochorení ďasien. Nielenže vaše zuby budú vyčistené na jednotku, kefka ich tiež zanechá belšie a osvieži váš dych.

Hlavica Optimal White Mini má unikátne vlákna v tvare diamantu, ktoré sú nahusto osadené. Preto poskytujú výnimočné odstránenie škvŕn z povrchu zubov, ktoré vznikli v dôsledku konzumácie jedla a nápojov. Až o 100 % belší úsmev zaregistrujete už za sedem dní. Zároveň hlavica Optimal White Mini odstraňuje až 7-krát viac plaku, než manuálna zubná kefka. Kompaktné prevedenie hlavice umožňuje pohodlné použitie pre ľudí so zubným strojčekom, s menšími zubmi alebo pri nerovnom chrupe.

Vďaka zabudovanému čipu dochádza k synchronizácii s kefkami, ktoré disponujú technológiou BrushSync - rozozná opotrebenie hlavice a kontrolkou na tele kefky vás upozorní na včasnú výmenu. Pokiaľ vaša kefka nedisponuje technológiou BrushSync, zároveň modré vlákna hlavice postupne stratia farbu, čím takisto upozornia, že je čas hlavicu vymeniť.

Hlavica Philips Sonicare je plne kompatibilná so všetkými sonickými zubnými kefkami Philips Sonicare a jej výmena je skutočne ľahká. Stačí ju nacvaknúť na telo kefky, rovnakým spôsobom je možné hlavicu ľahko dať dolu. Aby ste mohli stále využívať výhody efektívneho čistenia so sonickou technológiou, dbajte na pravidelnú výmenu hlavíc. Odporúčaná doba pre zachovanie výkonu a kvality čistenia je každé 3 mesiace.

Prehľad náhradných hlavíc Philips Sonicare

*oproti manuálnej zubnej kefke

Upozornenie: Garantované výsledky čistenia** a dlhodobú životnosť zubných kefiek Philips Sonicare dosiahnete jedine s originálnymi hlavicami Philips Sonicare.

** podložené klinickými štúdiami

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.