Philips Sonicare Optimal White HX6062/13

1×2 ks, náhradné hlavice

Značka: PHILIPS

Čierna náhradná hlavica sonickej zubnej kefky Philips Sonicare v štandardnej veľkosti. Ideálna na odstránenie pigmentácií pre belšie zuby. Obsahuje 2 kusy.

28,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Philips Sonicare Optimal White HX6062/13 1×2 ks, náhradné hlavice

X57035

Hlavica sonickej zubnej kefky Philips Sonicare Optimal White je navrhnutá na hĺbkové čistenie pre odstránenie škvŕn pre žiarivý a belší úsmev. Vlákna v tvare diamantu zaistia o 100 % belšie zuby počas jedného týždňa.

Philips Sonicare Optimal White HX6062/13 Štandardná veľkosť hlavice sonickej kefky, 2 ks čierna

  • pokročilé čistenie pre odstránenie škvŕn a belšie zuby
  • o 100 % belšie zuby behom jedného týždňa
  • odstráni až 7x viac plaku*
  • sonická technológia Philips Sonicare
  • inteligentné rozpoznanie hlavice BrushSync
  • kompatibilná s kefkami Philips Sonicare
  • balenie obsahuje 2 ks

Využívajte všetky výhody sonickej technológie s hlavicami Philips Sonicare Optimal White. Šetrná sonická technológia Philips Sonicare vykonáva stieravý pohyb a zároveň dokáže jej hlavica napeniť zubnú pastu na bublinky, ktoré vháňa do medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien. Za jednu minútu vykonáva 62 000 jemných, ale vysoko účinných pohybov, teda mnohonásobne viac, ako pri ručnom čistení a zaistí úplne nový pocit čistých zubov. Sonická technológia je vhodná pre použitie so zubným strojčekom, výplňami, korunkami a fazetami a je možné ju používať aj pri každodennom ošetrovaní pri ochorení ďasien. Nielenže vaše zuby budú vyčistené na jednotku, kefka ich tiež zanechá belšie a osvieži váš dych.

Hlavica Optimal White má unikátne vlákna v tvare diamantu, ktoré sú nahusto osadené. Preto poskytujú výnimočné odstránenie škvŕn z povrchu zubov, ktoré vznikli v dôsledku konzumácie jedla a nápojov. Až o 100 % belší úsmev zaregistrujete už za sedem dní. Zároveň hlavica Optimal White odstraňuje až 7-krát viac plaku, než manuálna zubná kefka.

Vďaka zabudovanému čipu dochádza k synchronizácii s kefkami, ktoré disponujú technológiou BrushSync - rozozná opotrebenie hlavice a kontrolkou na tele kefky vás upozorní na včasnú výmenu. Pokiaľ vaša kefka nedisponuje technológiou BrushSync, zároveň modré vlákna hlavice postupne stratia farbu, čím takisto upozornia, že je čas hlavicu vymeniť.

Hlavica Philips Sonicare je plne kompatibilná so všetkými sonickými zubnými kefkami Philips Sonicare a jej výmena je skutočne ľahká. Stačí ju nacvaknúť na telo kefky, rovnakým spôsobom je možné hlavicu ľahko dať dolu. Aby ste mohli stále využívať výhody efektívneho čistenia so sonickou technológiou, dbajte na pravidelnú výmenu hlavíc. Odporúčaná doba pre zachovanie výkonu a kvality čistenia je každé 3 mesiace.

 

Prehľad náhradných hlavíc Philips Sonicare

*oproti manuálnej zubnej kefke

Upozornenie: Garantované výsledky čistenia** a dlhodobú životnosť zubných kefiek Philips Sonicare dosiahnete jedine s originálnymi hlavicami Philips Sonicare.

** podložené klinickými štúdiami.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.