PERFECT FIT Granule pre mačky Sterile s kuracím mäsom

1×7kg, granule s kuracím mäsom Sterile

Toto suché krmivo pre sterilné mačky vo forme sušienok pre pokročilú výživu je vyrobené z vysokokvalitných ingrediencií ušitých na mieru potrebám vašej mačky. Ide o kompletné a vyvážené chrumkavé mačacie krmivo, vyrobené z vysokokvalitných proteínov a príchutí, ktoré si vaša mačka zamiluje.

51,49
Doprava zadarmo

O produkte: PERFECT FIT Granule pre mačky Sterile s kuracím mäsom 1×7kg, granule s kuracím mäsom Sterile

X010718

Hlavný popis produktu

Ďalší počin, na ktorom sa podieľal team pracovníkov centra WALTHAM. Kompletné plnohodnotné krmivo postavené na mieru dnešným mačkám. Pod heslom zdravia a prevencie predovšetkým vzniklo krmivo pre mačky Perfect fit. Krmivo je zamerané na optimálny obsah minerálov a stopových prvkov, aby ich nebol nedostatok, ale aj nadbytok, nie vždy znamená viac lepšie. Aj optimálny pomer vápnika a fosforu prispieva k zdravej pevnej kostre. Variant krmiva sterile pre kastrované mačky má znížený obsah tuku, pre optimálnu hmotnosť vašej mačky. Vitamíny radu B sú nevyhnutné pre množstvo dôležitých reakcií v tele, najmä tých spojených s tvorbou energie, metabolizmom aminokyselín a syntézou DNA. Pre optimálne zažívanie s vlákninou čakanky a cukrovej repy, ktorá udržuje správne zloženie mirkoflory čriev mačky.
Heslo Total 5 je kľúčom k spokojnému životu vašej mačky a obsahuje: Prirodzene silná obrana - dostatok vitamínu Zdravej močovej cesty - vyvážený obsah minerálov v krmive Zdravé zažívanie - len kvalitné vstupné suroviny Zdravá koža a srsť - zinok, slnečnicový olej, omega mastné kyseliny. .... Optimálna hmotnosť= optimálna kondícia – kto je na tom lepšie? Vy alebo vaša mačka?
Nezostáva nič iné, len dodať dobrú chuť.
Zloženie: Sušené hydinové bielkoviny (vrátane 21% kuracieho), Pšenica, Sójová bielkovina, Škvarková bielkovina, Kukuričná múka, Oleje a tuky (vrátane 0.40% slnečnicového oleja), Sójová múčka, Hyze, Sušené ulóza, Extrakt z čakanky (0.75%), Cukrovarské rezne sušené, Sušené riasy
Nutriční aditiva: Vitamín A 11221 IU Vitamín B1 27 mg Vitamín B2 46 mg Vitamín C 94,5 mg Vitamín D3 1238 IU Vitamín E 1000 mg Biotin 0,64 mg Pentahydrát síranu měďnatého 24 mg L-karnitin 220 mg Monohydrát síranu manganatého 159 mg Jodid draselný 1,9 mg Selenit sodný 0,38 mg Taurín 4058 mg Monohydrát síranu zinočnatého 425 mg
Mačka kŕmená suchým granulovaným musí mať vždy prístup k pitnej vode.
Skladujte v suchu a chlade.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.