Miss Vivien Intimný lubrikant mandarínka 3 x 6 ml

3×6 ml lubrikant

Gél na báze vody na celé telo a intímne oblasti s výraznou vôňou. Obsahuje 3 jednorazové vrecúška s 1 príchuťou. Pripravte sa na nebeské a nové gurmánske zážitky tým, že si vychutnáte najzmyselnejšie oblasti svojho tela.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
7,59
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Miss Vivien Intimný lubrikant mandarínka 3 x 6 ml 3×6 ml lubrikant

X001390

Hlavný popis produktu

Gél na báze vody na celé telo a intímne oblasti s výraznou vôňou. Obsahuje 3 jednorazové vrecúška s 1 príchuťou. Pripravte sa na nebeské a nové gurmánske zážitky tým, že si vychutnáte najzmyselnejšie oblasti svojho tela. Klzká a nelepivá textúra lubrikuje intímne miesta a zvyšuje pohodlie a potešenie počas zmyselných chvíľ. V praktických samostatných vrecúškach, ktoré si môžete vziať všade so sebou. Výhody: Zloženie s termálnou vodou zo Salies de Bearn. Klzká textúra, nelepivý povrch. Lubrikuje intímne oblasti a zvyšuje pohodlie a potešenie zo zmyselných chvíľ. Gynekologicky a dermatologicky testované. Jednorazové vrecúška si môžete vziať so sebou, kamkoľvek idete. Bezpečné pre latexové kondómy. Zložky bez parabénov a vhodné pre vegánov. Môže sa používať na celé telo a intímne oblasti. Ideálne na predohru a orálny sex.

Zloženie: voda, GLYCERIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE, DASSIUM SORBATE, SODIUM CITRONATE, AROMA, CITRONIC ACID, SODIUM SUGARINE, DISODIUM EDTA, LIMONENE.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.