Hot Parfém s feromónmi Pheromone Women M

1×50 ml, parfém

Značka: HOT
Parfém s feromónmi pre ženy. Feromóny zvyšujú sexuálnu príťažlivosť, umožňujú vystupovať prirodzene, zlepšujú vzťahy nielen sexuálne, ale aj spoločenské.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
44,49
Doprava zadarmo

O produkte

X46210

Parfém s feromónmi pre ženy. Feromóny zvyšujú sexuálnu príťažlivosť, umožňujú vystupovať prirodzene, zlepšujú vzťahy nielen sexuálne, ale aj spoločenské. V sexe sa zrejme najviac uplatňujú v počiatočných fázach vzájomnej príťažlivosti. Čo s feromónmi získate? Budete sebavedomejšia, uvoľnenejšia a budete na ľudí pôsobiť milo a priateľsky. Záujem o vás sa razom zvýši. A ešte niečo viac! Feromóny využijete nielen pri zoznamovaní a hľadaní partnera, ale aj v súčasnom vzťahu vám feromóny pomôžu znovu zapáliť plamienok lásky a túžby. Feromóny využijete aj pri pohovoroch na nové zamestnanie, pri obchodných schôdzkach alebo pri skúškach v škole. Obsahuje štýlový francúzsky parfum pre erotickú a neodolateľnú auru.

Objem: 50 ml.

Zloženie: Alcohol Denat, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Limonene, Lanalool, Citral, Citronellol, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Pheromone.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.