Gimcat Relax Pasta

1×50 g, pasta pre mačky

Značka: GIMCAT
Pasta Gimcat Relax je určená na upokojenie mačiek v stresových situáciách. Pri pravidelnom používaní pomáha napraviť nepríjemné návyky mačiek, ktoré často pramenia zo stresových situácií.Mačky sú veľmi citlivé na stresové situácie, ako je návšteva veterinára, sťahovanie alebo zmeny v rodine.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

4,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X82956

Pasta Gimcat Relax je určená na upokojenie mačiek v stresových situáciách. Pri pravidelnom používaní pomáha napraviť nepríjemné návyky mačiek, ktoré často pramenia zo stresových situácií.Mačky sú veľmi citlivé na stresové situácie, ako je návšteva veterinára, sťahovanie alebo zmeny v rodine. Pasta Gimcat Relax obsahuje dôležité látky, ktoré pomáhajú znižovať stresovú záťaž a uľahčujú život mačky a majiteľa.

Pasta obsahuje bylinu Eschscholzia, ktorá zlepšuje spánok, znižuje strach a má celkovo upokojujúci účinok. Obsahuje tiež ľubovník bodkovaný, ktorý znižuje stres, je miernym a prirodzeným antidepresívom a má aj protizápalové účinky. Ďalšou účinnou látkou je L-tryptofán, ktorý pomáha mačke produkovať serotín (hormón šťastia) v tele. Beta glukány znižujú infekčné procesy, ktoré často vznikajú v dôsledku stresu.

Zloženie:

rastlinné produkty, oleje a tuky, Rybaa a výrobky z Rybaa, sušená ľubovníková múčka 4%, kvasnice (1% beta-glukánov) sušená eschscholtzei múčka 0,7%. Vitamín E 1.125 mg Vitamín B1 (tiamín) 133 mg Vitamín B2 (riboflavín) 100 mg Vitamín B6 (pyridoxín) 67 mg Vitamín B12 (kobalamín) 467 mcg Taurín 1.500 mg L-tritofán 12.500 mg, Bielkoviny: 7,5%, Tuky: 35,5%, Popol: 6%, Vláknina: 2,5%, Vlhkosť: 12%


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.