GimCat

Zoradiť podľa
1×50 g, pasta pre mačky
Pasta Gimcat Senior je špeciálne navrhnutá pre výživu starších mačiek.
1×40 g, maškrta pre mačky
GimCat Skin & Coat Tabs viditeľne zvyšuje lesk a zdravie mačacej srsti.
1×60g, maškrta pre mačky
Lahodná maškrta pre mačky s obsahom kačice a čučoriadky.
1×50 g, pasta pre mačky
Gimcat Taurínová pasta je pasta, ktorá dopĺňa stravu vašej mačky o esenciálny taurín a predchádza rôznym ochoreniam srdca a očí.
1×2 kg, sušené mlieko pre mačiatka.
Sušené mlieko pre mačiatka.
1×50 g, pasta pre mačky
Pasta UT Balance obsahuje zložky, ktoré reagujú s fosforom a oxalátmi v črevách. Fosfor a oxaláty sa nachádzajú v niektorých močových kameňoch. UT Balance Paste tak pomáha udržiavať zdravý moč a môže sa mačkám podávať ako súčasť ich bežnej stravy.
1×50 g, maškrta pre mačky
Gimcat Crunchy Snack Turkey With Cranberry 50 g je chutný, pestrý snack pre vašu mačku, vyrobený z morčacieho mäsa bohatého na bielkoviny s brusnicami, bez obilnín a umelých látok.
1×50 g, pasta
GimCat Derma Paste - problémy s kožou a srsťou u mačiek môžu mať mnoho príčin a nie sú len kozmetickou chybou, ale predovšetkým veľkou záťažou pre vašu mačku.
1×200 g, pre mačky
Gimcat Pasta Syrová s biotínom - obsahuje Biotín - látku, ktorá pomáha zlepšovať kvalitu srsti a kože a zároveň posilňuje pazúry.
1×60g, maškrta pre mačky
Lahodná maškrta pre mačky s obsahom kuracieho mäsa a tymianu.
1×200 g, pre mačky
Pasta pre mačky Gimpet Malt-Soft Extra s vylepšenou receptúrou obsahuje prírodnú aromatizovanú maltózu, špeciálny rastlinný olej a mliečno-cukornatý derivát s vysokým obsahom TGOS.Východzou zložkou pri výrobe tohto produktu je mlieko. Obsiahnutá vláknina je veľmi hodnotná pre črevnú mikroflóru.
1×200 ml, mlieko pre mačky
Gimpet mlieko pre mačky si zamilujú aj tie nejrozmlsanější malé chlpaté šelmičky, ktorých chuťové poháriky len tak niečo neuspokojí.
1×50 g, pasta pre mačky
Aby mačiatka vyrástli veľké a silné, potrebujú dostatok bielkovín, vitamínov a minerálov. Tieto živiny posilňujú ich imunitný systém a podporujú vývoj kostí a zubov. Cestoviny pre mačiatka sú špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali potreby mladých mačiek starších ako šesť týždňov.
1×40 g, maškrta pre mačky
Gimcat Multivitamin - multivitamínový komplex pre mačky pre zdravý život.
1×50 g, maškrta pre mačky
Lahodná maškrta pre mačky so špeciálnou receptúrou.
1×40 g, maškrta pre mačky
GimCat GrasBits je výnimočná maškrta s vysokým obsahom trávy. Tráva je Dôležitým zdroj živín a ďalších potrebných látok pre mačku ako sú aminokyseliny, minerálne látky, stopové prvky a vitamíny. GrasBits je prírodný zdroj vitamínov, ktorý zaistí Vašej mačke pevné zdravie vo všetkých fázach jej života.
1×50 g, pasta pre mačky
Pasta Gimcat Relax je určená na upokojenie mačiek v stresových situáciách. Pri pravidelnom používaní pomáha napraviť nepríjemné návyky mačiek, ktoré často pramenia zo stresových situácií.Mačky sú veľmi citlivé na stresové situácie, ako je návšteva veterinára, sťahovanie alebo zmeny v rodine.