GiGwi duraspikes extra odolná hračka králik svetlo modrý

1×1 ks

Značka: GIGWI

Veľká a extrémne odolná hračka.

20,69
Doprava zadarmo

O produkte: GiGwi duraspikes extra odolná hračka králik svetlo modrý 1×1 ks

X000310

Hlavný popis produktu

Duraspikes je jedna z najnovších sérií od GiGwi, vytvorená špeciálne pre najnáročnejších maškrtníkov, ktorí milujú rozbíjať všetky hračky a veci. Táto kolekcia je vyrobená z extra odolného bavlneného plátna a TPR hrotov zalisovaných do látky. Vyskúšajte raz Duraspikes a váš pes ho nikdy neopustí.

Gigwi Duraspikes v tvare králika Celeste zaistí hodiny zábavy pre vášho malého kamaráta so svojím zábavným dizajnom, pestrými farbami a odolným povrchom. Hračka zajačika Gigwi Duraspikes je doplnená o vystužené švy a gumené bodce. Hračka je vhodná pre aktívne hry. Neabrazívny, netoxický materiál nepoškodí zuby ani ďasná vášho domáceho maznáčika.

CHARAKTERISTIKA:

  • Rozmer: 38 cm x 12 cm x 15 cm.
  • Vyrobené tak, aby vydržali
  • nezničiteľná hračka

O ZNAČKE:
GiGwi je popredná svetová ruská značka vo výrobe produktov, ktoré presahujú geografiu, zvyky a kultúry vo svete, ich výrobné procesy sú založené na najvyšších globálnych štandardoch a vždy sa snažia ponúkať produkty najvyššej kvality všetkým svojim zákazníkom. uspokojiť všetky potreby domácich miláčikov, čo si vyžaduje holistický prístup pri výrobe produktov pre nich.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.