Christine Nr.3 - Feromóny Pheromone Pure Women M

1×15 ml, parfém

Prípravok s feromónmi pre ženy vďaka ktorému môžete byť očarujúca, zvodná a neodolateľná. Feromóny zvyšujú sexuálnu príťažlivosť a šancu na zoznámenie. Feromóny podčiarkujú prirodzenú príťažlivosť a vysielajú jasné signály náprotivku. S feromónmi sa budete cítiť sebavedomejšie a žiadostivejšie.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
36,39
Doprava zadarmo

O produkte: Christine Nr.3 - Feromóny Pheromone Pure Women M 1×15 ml, parfém

X46325

Hlavný popis produktu

Prípravok s feromónmi pre ženy vďaka ktorému môžete byť očarujúca, zvodná a neodolateľná. Feromóny zvyšujú sexuálnu príťažlivosť a šancu na zoznámenie.

Feromóny podčiarkujú prirodzenú príťažlivosť a vysielajú jasné signály náprotivku. S feromónmi sa budete cítiť sebavedomejšie a žiadostivejšie. Feromóny zvyšujú sexuálnu príťažlivosť, umožňujú vystupovať prirodzene, zlepšujú vzťahy nielen sexuálne, ale aj spoločenské. V sexe sa najviac uplatňujú v počiatočných fázach vzájomnej príťažlivosti.

Čo s feromónmi získate?

  • Budete sebavedomejšia, uvoľnenejšia a budete na ľudí pôsobiť milo a priateľsky. Záujem o vás sa razom zvýši.

A čo viac?

  • Feromóny využijete nielen pri zoznamovaní a hľadaní partnera, ale aj v súčasnom vzťahu vám feromóny pomôžu znovu zapáliť iskru lásky a túžby. Feromóny využijete aj pri pohovoroch do nového zamestnania, pri obchodných schôdzkach alebo pri skúškach v škole. A ako feromóny používať? Feromóny rovnako ako parfum naneste na krk, zápästie alebo za ucho (na tepové body).

Doba ich pôsobenia je 4-6 hodín. Prípravok je bez vône, aby ste mohli použiť svoj obľúbený parfum. Objem: 15 ml.

Zloženie: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PHEROMONE


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.