Brit Care dog junior large breed lamb&rice

1×12 kg, psie granule

Značka: BRIT

Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice poskytuje dospievajúcim psom všetkých plemien hypoalergénne suché krmivo, ktoré sa vďaka receptúre ideálne hodí pre nutrične citlivých psov. Dlhodobé užívanie určitých ingrediencií môže často vyvolať alergie na potraviny. Medzi tieto zložky patria zdroje sacharidov ako pšenica, kukurica a sója. Psi sú často tiež citliví na rôzne zdroje živočíšnych bielkovín. V krmive Brit Care sú tieto typické alergény vylúčené, čo čistí organizmus Vášho psa a zaisťuje mu tak čo najlepšiu kompatibilitu. Vysoký obsah jahňacieho mäsa z fariem na Novom Zélande tej najlepšej kvality zastupuje v tomto krmive jediný zdroj živočíšnych bielkovín (single-protein). Jahňacie má veľmi výraznú chuť a veľmi nízky alergénny potenciál. Ryža sa považuje za dobre stráviteľnú a znášanú a v tomto krmive je jediným zdrojom sacharidov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

67,99
Doprava zadarmo

O produkte: Brit Care dog junior large breed lamb&rice 1×12 kg, psie granule

T44230

Hlavný popis produktu

Psi veľkých plemien majú krátku a často veľmi rýchlu fázu rastu, čo môže viesť k zlému vývoju kĺbov a svalov. Ideálny pomer bielkovín, tukov a minerálov podporuje harmonický a primeraný rast.

Prebiotické látky ako FOS a MOS poskytujú cenný inulín a podporujú zdravé trávenie, vyváženú črevnú flóru a silný imunitný systém. Pre správny vývoj kĺbov a kĺbových chrupaviek poskytuje ideálne ladený pomer minerálnych látok, ako sú vápnik, fosfor a chondroitín a glukosamín.

Obsiahnutý lososový olej dodáva vysoký obsah omega-3 mastnej kyseliny, ktorá nielen zlepší zdravotný stav kože a srsti, ale je tiež dôležitá pre funkciu mozgu.

Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice v prehľade:

  • Hypoalergénne kompletné krmivo pre psov veľkých plemien od 3 mesiacov do 2 rokov
  • Ideálne pre psov trpiacich alergiami a nutrične citlivých psov Single-Protein

Jahňacie ako jediný zdroj živočíšnych bielkovín: jahňacie mäso z novozélandských fariem, kde sa ku kŕmeniu používa výhradne prírodné krmivo, veľmi nízky alergénny potenciál, výrazná chuť a bohatý zdroj aminokyselín

Ryža ako jediný zdroj sacharidov: ľahko stráviteľná, receptúra neobsahuje pšenicu, kukuricu ani sóju Prednosť pomalého rastuvďaka dokonalej rovnováhe bielkovín, tukov a esenciálnych živín

Silný imunitný systém a zdravé trávenie: probiotiká ako FOS a MOS poskytujú cenný inulín, ktorý podporuje dobré baktérie v črevách a pôsobí proti šíreniu patologických baktérií pre vyváženú črevnú flóru a silný imunitný systém podpora kĺbov a kostí vhodný pomer minerálov ako je vápnik a fosfor, pretože i chondroitín a glukosamín zaisťuje silné kosti a zuby a podporuje tvorbu kĺbovej chrupavky

Bohaté na omega-3 mastné kyseliny: pre dobrý vývoj funkcie mozgu a zdravie kože a srsti Ingrediencie výhradne z prírodných zdrojov: žiadne syntetické látky alebo umelé náhradky proteínu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.