BLENDEA BIO CAMU CAMU ORGANIC 90CPS

1×90 cps

Značka: BLENDEA

Camu Camu z Amazónie je strom, ktorého plody sú najbohatším prírodným zdrojom vitamínu C. Obsah vitamínu C je 60-krát vyšší ako napríklad v pomarančoch. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a udržiava silný imunitný systém.

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BLENDEA BIO CAMU CAMU ORGANIC 90CPS 1×90 cps

X99770

Hlavný popis produktu

Camu Camu je strom rastúci v amazonských dažďových pralesoch. Jeho plody sú prírodným zdrojom vitamínu C, ktorý má priaznivé účinky na organizmus. Dehydratovaný prášok z BIO Camu Camu je umiestnený v kapsulách vyrobených z čisto rastlinných materiálov. Neobsahujú žiadne konzervačné, plniace ani protihrudkujúce látky. Tieto kapsuly sú teda vhodné aj pre väčšinu alergikov. Zázračný strom z amazonského pralesa Camu Camu (Myrciaria dubia) je stálezelený strom nižšieho vzrastu pochádzajúci z amazonského dažďového pralesa. Má biele kvety a svetlo červené plody, ktoré sa vyznačujú vysokým obsahom vitamínu C. Ten je veľmi dôležitý pre prirodzenú tvorbu kolagénu, udržanie si silného imunitného systému a na zníženie miery únavy, zvýšenie vstrebávania železa a normálnu psychickú činnosť.

Krajina pôvodu: Peru

SKLADOVANIE: Skladujte uzavreté v suchu mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 15-25 °C. Nevystavujte mrazu ani vlhkosti. Užívanie

ODPORÚČANÉ DENNÉ DÁVKOVANIE: 3-6 kapsúl Balenie obsahuje 15-30 dávok.

UŽÍVANIE: Užívajte denne 3-6 kapsúl. Zapite dostatočným množstvom vody.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživový doplnok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné ani kojace ženy.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.