BEBA EXPERTpro AR; špeciálna výživa dojčiat pri odgrckávaní (od narodenia)

1×800 g, špeciálna mliečna dojčenská výživa

Značka: BEBA

BEBA EXPERTpro AR pri odgrckávaní, mliečna dojčenská výživa, potraviny na osobitné lekárske účely, od narodenia, 800 g.

19,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BEBA EXPERTpro AR; špeciálna výživa dojčiat pri odgrckávaní (od narodenia) 1×800 g, špeciálna mliečna dojčenská výživa

D1334

Hlavný popis produktu

Potravina na osobitné lekárske účely, určená na diétny režim pri odgrckávaní. Špeciálna dojčenská mliečna výživa vhodná od narodenia. Obsahuje kombináciu zložiek, ktorých účinky boli klinicky testované:

  • L. reuteri – baktérie mliečneho kvasenia, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre dojčených detí.
  • Optipro HA – špeciálny proces na získanie 100 % srvátkovej, čiastočne štiepenej bielkoviny.
  • Zemiakový škrob – prirodzene bezgluténový a zahusťuje výživu.
    Bez palmového oleja.

Použitie

Pri príprave je potrebné postupovať podľa návodu na obale výrobku. Pred samotnou prípravou mliečnej výživy sa sterilizuje fľaša a cumeľ vo vriacej vode. Čerstvá pitná voda určená pre dojčatá sa má prevariť a nechať vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo vody sa vyleje do vysterilizovanej fľaše. Neodporúča sa opakovane používať prevarenú vodu. Na dávkovanie sa vždy používa priložená odmerka. Prášok v odmerke nestláčajte. Do vody (40-50°C) sa pridá zodpovedajúce množstvo prášku. Fľaša sa uzatvorí a obsah sa dôkladne pretrepe (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí. Potom sa doplní zvyšok vody a znova sa premieša. Skontroluje sa teplota pripravenej výživy. Vždy pripravte len jednu dávku a kŕmte okamžite po príprave. Neuchovávajte nedojedenú porciu.

Upozornenie: Potravinu možno používať pod lekárskym dohľadom. Počas kŕmenia držte dieťa v náručí. Nenechajte ho bez dohľadu. Pripravujte vždy len 1 dávku a ihneď kŕmte. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania, ktoré sú uvedené na obale prípravku.

Aktívne látky

výživa dojčiat/batoliat mliečna, výživa dojčiat/batoliat s antirefluxným účinkom


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.