Bears with Benefits vitamíny s medom a zinkom na podporu imunity

1×60 ks, výživový doplnok na podporu imunity vo forme gumových cukríkov

Gumené medvedíky s medom a zinkom na podporu imunity. Koncentrovaný komplex vitamínu C, zinku a medu posilňuje organizmus počas prechladnutia a vírusov, ktoré sú typické pre zimné obdobie. Spolu s extraktom z bazy čiernej zmierňuje kašeľ, bolesti hrdla a prechladnutie.

33,99
Doprava zadarmo

O produkte: Bears with Benefits vitamíny s medom a zinkom na podporu imunity 1×60 ks, výživový doplnok na podporu imunity vo forme gumových cukríkov

X001413

Hlavný popis produktu

Gumené medvedíky s medom a zinkom na podporu imunity. Koncentrovaný komplex vitamínu C, zinku a medu posilňuje organizmus počas prechladnutia a vírusov, ktoré sú typické pre zimné obdobie. Spolu s extraktom z bazy čiernej zmierňuje kašeľ, bolesti hrdla a prechladnutie. Gumené medvedíky s medom a zinkom na podporu imunity v zime Komplex obsahuje cenný extrakt z bazy čiernej, ktorý hrá dôležitú úlohu v ľudovom liečiteľstve pre svoje protizápalové, antibakteriálne a antivírusové účinky. Je ideálny na podporu imunitného systému v čase zvýšeného výskytu vírusov a chrípky. Prírodný med s enzýmami má antibakteriálny účinok a pomáha pri kašli, prechladnutí, upchatom nose a bolestiach v krku. Zinok spolu s vitamínom C výrazne zvyšuje odolnosť organizmu a pomáha dobrému fungovaniu imunitného systému, ktorý je v zimných mesiacoch oslabený. Medvedíky neobsahujú umelé prísady, konzervačné látky, emulgátory a stabilizátory. Vhodné aj pre vegánov. Bez cukru, sladené stéviou.

Prečo si medvede s Benefitom zamilujete:

  • zvyšujú odolnosť organizmu v zime
  • podporuje normálne fungovanie imunitného systému
  • pomáha zmierniť príznaky prechladnutia
  • zloženie bez umelých prísad
  • vhodné pre vegánov

Účinné zložky:

  • 100% vegánske | 100% bez krutosti | Bez GMO
  • Vitamín C - pôsobí ako silný antioxidant. Zabezpečuje fungovanie imunitného a nervového systému, znižuje mieru únavy a vyčerpania. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu.
  • Zinok - posilňuje imunitný systém. Podporuje integritu slizníc, čím zabraňuje prenikaniu vírusov do tela. Pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.
  • Extrakt z bazy čiernej - má protizápalové, antibakteriálne a antivírusové vlastnosti. Podporuje metabolizmus a normálne fungovanie kardiovaskulárneho systému.
  • Med - priaznivo pôsobí na imunitný systém, má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti.

Používanie: Užívajte 2 medvede denne.

Zloženie: SLADIDLO MALTITOLOVÝ SIRUP, MODIFIKOVANÝ ZEMIAKOVÝ ŠKROB, MED, OKYSĽUJÚCA LÁTKA KYSELINA CITRÓNOVÁ, KYSELINA L-ASKORBOVÁ, EXTRAKT Z BAZY ČIERNEJ (SAMBUCUS NIGRA L. ), MRKVOVÝ KONCENTRÁT, KONCENTRÁT Z ČIERNYCH RÍBEZLÍ, PRÍRODNÁ ARÓMA, RASTLINNÉ OLEJE (KOKOSOVÝ, REPKOVÝ), OXID ZINOČNATÝ, LEŠTIACA LÁTKA KARNAUBSKÝ VOSK.

Dôležité poznámky: Vzhľadom na prírodné zložky sa farba medvedíkov alebo ich štruktúra môže mierne zmeniť, čo však nemá vplyv na kvalitu alebo účinnosť výrobku. Výrobok uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ak dojčíte, užívate lieky, plánujete operáciu alebo máte zdravotné ťažkosti, pred použitím sa poraďte s lekárom. Ak ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste pri teplote do 25 °C.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.