Bears with Benefits Keepin' It Calm vitamíny pre menej stresu

1×60 ks, výživový doplnok na stres

Gumové medvedíky na odolnosť voči stresu. Komplex vitamínov skupiny B s indickou bylinou ashwagandha na dodanie energie, podporu duševného zdravia a zníženie únavy. Zmierňuje tiež úzkosť, zlepšuje spánok a podporuje koncentráciu.

24,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Bears with Benefits Keepin' It Calm vitamíny pre menej stresu 1×60 ks, výživový doplnok na stres

X001414

Hlavný popis produktu

Gumové medvedíky na odolnosť voči stresu. Komplex vitamínov skupiny B s indickou bylinou ashwagandha na dodanie energie, podporu duševného zdravia a zníženie únavy. Zmierňuje tiež úzkosť, zlepšuje spánok a podporuje koncentráciu. Gumové medvedíky pre odolnosť voči stresu Komplex vitamínov skupiny B s indickou bylinou ašvagandou dodáva energiu, podporuje duševné zdravie a znižuje únavu. Zároveň zmierňuje úzkosť, zlepšuje spánok a podporuje koncentráciu. Ašvaganda sa v ajurvédskej medicíne používa už viac ako 3000 rokov a je jedným z najznámejších adaptogénov - je to rastlina, ktorá dokáže normalizovať fyziologické procesy a harmonizovať telo počas veľkého fyzického alebo emocionálneho stresu.

Má množstvo pozitívnych vlastností: zmierňuje úzkosť, zlepšuje spánok, pomáha normálnemu fungovaniu imunitného systému a podporuje správnu tvorbu krvi. Má tiež priaznivé účinky na nervový, hormonálny a dýchací systém. Prípravok obsahuje aj vitamíny B1, B2, B6 a B12 pre lepšie fungovanie centrálneho nervového systému a na zmiernenie vyčerpania. Medvedíky sú vhodné ako podporný prostriedok pre všetkých, ktorí majú problémy s výrazným stresom a potrebujú získať rovnováhu.

Prečo si medvede s Benefitom zamilujete:

  • Zvyšujú odolnosť voči stresu
  • navodi pokojný spánok
  • umožňuje lepšiu koncentráciu
  • podpora imunitného systému
  • vzorec vyvinutý odborníkmi
  • zloženie bez umelých prísad
  • vhodné pre vegánov

Účinné zložky:

  • 100% vegánske | 100% cruelty-free
  • Ashwagandha - vitania snodar, známa aj ako indický ženšen, je jedným z najznámejších adaptogénov. Zvyšuje odolnosť voči stresu, harmonizuje telo a podporuje koncentráciu. Navodzuje pokojnejší spánok a podporuje imunitu.
  • Vitamíny B1, B2, B6 a B12 - pozitívne ovplyvňujú nervový systém a psychickú odolnosť. Podporujú správny energetický metabolizmus, znižujú vyčerpanie a majú pozitívny vplyv na tvorbu červených krviniek.

Používanie: Užívajte 2 medvede denne. Varovanie. Ak dojčíte, užívate akékoľvek lieky, plánujete operáciu alebo máte zdravotné ťažkosti, pred použitím sa poraďte s lekárom.

Zloženie: Glukózový sirup, cukor, dextróza, extrakt z ashwagandhy, želírujúca látka pektín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová, citrát sodný), prírodná malinová aróma, koncentrát fialovej mrkvovej šťavy, slnečnicový olej, prírodná čučoriedková aróma, glazovacia látka karnaubský vosk, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín hydrochlorid, kyanokobalamín. Môže obsahovať stopy lepku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.