Ariel All-in-1 PODS Mountain Spring, Gélové Kapsuly Na Pranie, 50 Praní

1×50ks, Gélové Kapsuly Na Pranie

Značka: ARIEL

Hĺbkové čistenie: gélové kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS zabezpečujú dokonalé odstránenie škvŕn aj počas prania pri nižších teplotách Odporúčaná značka pracieho prostriedku: Ariel odporúčajú značky Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko Navrhnuté na pranie v studenej vode: gélové kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS majú technológiu Cool Clean Obal kapsúl pods je úplne rozpustný vo vode: Prací prostriedok PODS má obal úplne rozpustný vo vode Recyklovateľné balenie: kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS sa dodávajú v recyklovateľnom balení Účinok kapsúl All-in-1: 1. Odstraňujú škvrny 2. Rozjasňujú 3. Osviežujú 4. Chránia látky 5. Sú navrhnuté na nižšie teploty Perte pri nižších teplotách s kapsulami ariel all-in-1 pods a ušetrite CO₂: ušetrite energiu pri každom praní a znížte emisie CO₂ (pranie pri nižších teplotách pomáha šetriť elektrickú energiu a v dôsledku toho aj CO₂) Skvelé na pranie, nie do detských rúk: kapsuly Ariel All-in-1 PODS uchovávajte mimo dosahu detí. Viac informácií nájdete na webovej stránke keepcapsfromkids.eu

19,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Ariel All-in-1 PODS Mountain Spring, Gélové Kapsuly Na Pranie, 50 Praní 1×50ks, Gélové Kapsuly Na Pranie

X68923

Hlavný popis produktu

Ariel, ktorý odporúčajú značky Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, predstavuje prací prostriedok Mountain Spring v kapsulách Ariel All-in-1 PODS, ktorý zabezpečuje dokonalé odstraňovanie škvŕn aj počas prania pri nižších teplotách.

Ariel ponúka mimoriadne čistenie v jednej gélovej kapsule na pranie: 1. Odstraňujú škvrny 2. Rozjasňujú 3. Osviežujú 4. Chránia látky. Boli navrhnuté na pranie pri nízkych teplotách s jedinečnými technológiami ako Cool Clean. Pri kontakte s vodou sa obal úplne rozpustný vo vode rozpustí a uvoľní účinné technológie odstraňovania škvŕn, vďaka čomu ponúka najhlbšie a najúčinnejšie čistenie All-in-1 PODS Mountain Spring od značky Ariel.

Gélové kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS sa navyše dodávajú v recyklovateľnom balení. Upozornenie! Tento produkt môže byť škodlivý a spôsobiť vážne poranenie. Prací prostriedok vo forme kapsúl Ariel All-in-1 PODS uchovávajte mimo dosahu detí. Viac informácií nájdete na webovej stránke keepcapsfromkids.eu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.