Ariel All-in-1 PODS Extra clean, Gélové Kapsuly Na Pranie, 60 Praní

1×60 ks, Gélové Kapsuly Na Pranie

Značka: ARIEL

Hĺbkové čistenie + mimoriadna účinnosť pri odstraňovaní škvŕn: Gélové kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS teraz obsahujú červenú komôrku a zabezpečujú mimoriadne účinné odstraňovanie škvŕn pre ešte väčšiu hygienu.

29,99
Doprava zadarmo

O produkte: Ariel All-in-1 PODS Extra clean, Gélové Kapsuly Na Pranie, 60 Praní 1×60 ks, Gélové Kapsuly Na Pranie

X68928

Hlavný popis produktu

Ariel, ktorý odporúčajú značky Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, predstavuje prací prostriedok v kapsulách Ariel All-in-1 PODS +Extra Clean Power, najlepšie kapsuly All-in-1 PODS od Arielu!

Kapsuly teraz obsahujú červenú komôrku, vďaka ktorej zabezpečujú mimoriadne účinné odstraňovanie škvŕn pre ešte väčšiu hygienu (v porovnaní s kapsulami Ariel PODS Mountain Spring). Boli navrhnuté na pranie pri nízkych teplotách s jedinečnými technológiami ako Cool Clean. Pri kontakte s vodou sa 100 % rozpustný obal rozpustí a uvoľní účinné technológie odstraňovania škvŕn, vďaka čomu ponúka najhlbšie a najúčinnejšie čistenie Ariel All-in-1 PODS Extra Clean Power.

Gélové kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS sa navyše dodávajú v recyklovateľnom balení. Upozornenie! Tento produkt môže byť škodlivý a spôsobiť vážne poranenie. Prací prostriedok vo forme kapsúl Ariel All-in-1 PODS uchovávajte mimo dosahu detí. 

Najlepšie kapsuly od značky ariel v boji proti odolným škvrnám: 1. Odstraňujú škvrny 2. Rozjasňujú 3. Osviežujú 4. Chránia látky 5. Navrhnuté na pranie pri nižších teplotách + extra čistiaca silaUpozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.