Ariel All-in-1 PODS Extra clean, Gélové Kapsuly Na Pranie, 36 Praní

1×36, Gélové Kapsuly Na Pranie

Značka: ARIEL

Hĺbkové čistenie + mimoriadna účinnosť pri odstraňovaní škvŕn: Gélové kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS teraz obsahujú červenú komôrku a zabezpečujú mimoriadne účinné odstraňovanie škvŕn pre ešte väčšiu hygienu Najlepšie kapsuly od značky ariel v boji proti odolným škvrnám: 1. Odstraňujú škvrny 2. Rozjasňujú 3. Osviežujú 4. Chránia látky 5. Navrhnuté na pranie pri nižších teplotách + extra čistiaca sila Odporúčaná značka pracieho prostriedku: Ariel odporúčajú značky Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko Navrhnuté na pranie v studenej vode: gélové kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS majú technológiu Cool Clean Obal kapsúl pods je úplne rozpustný vo vode: Prací prostriedok PODS má obal úplne rozpustný vo vode Recyklovateľné balenie: kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS sa dodávajú v recyklovateľnom balení Perte pri nižších teplotách s kapsulami ariel all-in-1 pods a ušetrite CO₂: ušetrite energiu pri každom praní a znížte emisie CO₂ (pranie pri nižších teplotách pomáha šetriť elektrickú energiu a v dôsledku toho aj CO₂) Skvelé na pranie, nie do detských rúk: kapsuly Ariel All-in-1 PODS uchovávajte mimo dosahu detí. Viac informácií nájdete na webovej stránke keepcapsfromkids.eu

17,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Ariel All-in-1 PODS Extra clean, Gélové Kapsuly Na Pranie, 36 Praní 1×36, Gélové Kapsuly Na Pranie

X68916

Hlavný popis produktu

Ariel, ktorý odporúčajú značky Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, predstavuje prací prostriedok v kapsulách Ariel All-in-1 PODS +Extra Clean Power, najlepšie kapsuly All-in-1 PODS od Arielu! Kapsuly teraz obsahujú červenú komôrku, vďaka ktorej zabezpečujú mimoriadne účinné odstraňovanie škvŕn pre ešte väčšiu hygienu (v porovnaní s kapsulami Ariel PODS Mountain Spring).

Boli navrhnuté na pranie pri nízkych teplotách s jedinečnými technológiami ako Cool Clean. Pri kontakte s vodou sa 100 % rozpustný obal rozpustí a uvoľní účinné technológie odstraňovania škvŕn, vďaka čomu ponúka najhlbšie a najúčinnejšie čistenie Ariel All-in-1 PODS Extra Clean Power. Gélové kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS sa navyše dodávajú v recyklovateľnom balení.

Upozornenie! Tento produkt môže byť škodlivý a spôsobiť vážne poranenie. Prací prostriedok vo forme kapsúl Ariel All-in-1 PODS uchovávajte mimo dosahu detí. Viac informácií nájdete na webovej stránke keepcapsfromkids.eu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.