Ariel All-in-1 PODS Complete fiber protection, Gélové Kapsuly Na Pranie, 36 Praní

1×36ks, Gélové Kapsuly Na Pranie

Značka: ARIEL

Gélové kapsuly Ariel All-in-1 PODS s fialovou komôrkou zabezpečujú hĺbkové čistenie a ochranu vlákien, odporúčané výrobcami značiek Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko. Sú šetrné k životnému prostrediu vďaka recyklovateľnému baleniu a praní pri nižších teplotách, a zároveň sú bezpečné pre deti.

Darček k nákupu s Dr. Max CLUB. Pri nákupe vybraných produktov pre domácnosť nad 25 €, získate Jar Power sprej 3V1, 500 ml, ako darček.
19,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Ariel All-in-1 PODS Complete fiber protection, Gélové Kapsuly Na Pranie, 36 Praní 1×36ks, Gélové Kapsuly Na Pranie

X68915

Hlavný popis produktu

Ariel, ktorý odporúčajú značky Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, predstavuje prací prostriedok v kapsulách Ariel All-in-1 PODS +Complete Fiber Protection!

Kapsuly teraz obsahujú fialovú komôrku, vďaka ktorej obnovujú žiarivosť farieb a zabezpečujú starostlivosť o vlákna. Boli navrhnuté na pranie pri nízkych teplotách s jedinečnými technológiami ako Cool Clean. Pri kontakte s vodou sa obal rozpustí a uvoľní účinné technológie odstraňovania škvŕn, vďaka čomu ponúka najhlbšie a najúčinnejšie čistenie Ariel All-in-1 PODS +Complete Fiber Protection.

Gélové kapsuly na pranie Ariel All-in-1 PODS sa navyše dodávajú v recyklovateľnom balení. Upozornenie! Tento produkt môže byť škodlivý a spôsobiť vážne poranenie. Prací prostriedok vo forme kapsúl Ariel All-in-1 PODS uchovávajte mimo dosahu detí. Viac informácií nájdete na webovej stránke keepcapsfromkids.eu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.