Ariel All-in-1 PODS Color, Gélové Kapsuly Na Pranie, 31 Praní

1×31ks, Gélové Kapsuly Na Pranie

Značka: ARIEL

Gélové kapsuly Ariel All-in-1 PODS zaisťujú účinné odstránenie škvŕn aj pri nižších teplotách, sú navrhnuté na pranie v studenej vode a ich obal je úplne rozpustný. Kombinujú účinok čistenia a ochrany farieb, a sú dodávané v ekologicky šetrnej kartónovej škatuli s minimálnym podielom plastu.

Darček k nákupu s Dr. Max CLUB. Pri nákupe vybraných produktov pre domácnosť nad 25 €, získate Jar Power sprej 3V1, 500 ml, ako darček.
14,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Ariel All-in-1 PODS Color, Gélové Kapsuly Na Pranie, 31 Praní 1×31ks, Gélové Kapsuly Na Pranie

X68912

Hlavný popis produktu

Ariel, ktorý odporúčajú značky Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, predstavuje prací prostriedok v kapsulách Ariel All-in-1 PODS, ktorý poskytuje dokonalé odstraňovanie škvŕn aj počas prania pri nízkych teplotách. Boli navrhnuté na pranie pri nízkych teplotách s jedinečnými technológiami ako Cool Clean. Kapsuly na pranie značky Ariel teraz môžu pomôcť znížiť množstvo plastov vďaka recyklovateľnej kartónovej škatuli ECOCLIC!

Škatuľa obsahuje maximálne 5 % plastu, ktorý chráni kapsuly PODS. Pri kontakte s vodou sa obal kapsúl PODS úplne rozpustný vo vode rozpustí a uvoľní účinné technológie odstraňovania škvŕn, vďaka čomu ponúka najhlbšie a najúčinnejšie čistenie All-in-1 PODS Color. Varovanie: tento produkt môže byť škodlivý a spôsobiť vážne poranenie. Prací prostriedok vo forme kapsúl Ariel All-in-1 PODS uchovávajte mimo dosahu detí. Viac informácií nájdete na webovej stránke keepcapsfromkids.eu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.