Zwilling ENFINIGY kuchynská váha čierna

1×1 ks, digitálna kuchynská váha do 10 kg

Značka: ZWILLING

Digitálna kuchynská váha Zwilling Enfinigy čiernej farby má veľkú sklenenú vážiacu plochu s integrovaným LCD displejom. Váži potraviny až do 10 kg s presnosťou na 1 g. Intuitívne dotykové ovládanie, praktická funkcia dovažovania - tare. Integrované nabíjacie batérie.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

34,59
Doprava zadarmo

O produkte: Zwilling ENFINIGY kuchynská váha čierna 1×1 ks, digitálna kuchynská váha do 10 kg

X017361

Hlavný popis produktu

Zwilling digitálna kuchynská váha Enfinigy, čierna

Predovšetkým na pečenie je zásadné presné odmeriavanie a váženie. Preto by v žiadnej kuchyni nemala chýbať presná kuchynská váha. Či už vážite cukor na bábovku podľa rodinného receptu, alebo ražnú múku na váš domáci chlieb, iste oceníte presne vážiacu kuchynskú váhu Zwilling Enfinigy.


Zwilling vo svojej novej kolekcii elektrických pomocníkov Enfinigy predstavuje digitálnu kuchynskú váhu v čisto modernom dizajne s intuitívnym dotykovým ovládaním. Zo všetkých uhlov dobre čitateľný integrovaný LCD displej sa pri nepoužívaní automaticky vypne. Presnosť váženia na 1 g a možnosť dovažovania - tare zaistí, že vždy dosiahnete presné výsledky. Dostatočne veľká vážiaca plocha umožňuje váženie aj viac potravín súčasne, v miske či na tanieriku, a to až do celkovej hmotnosti 10 kg. Vážiaca plocha je vyrobená z odolného skla, je úplne kompaktná - bezškárová, čo uľahčuje jej čistenie. Zabudovaná nabíjacia batéria vás nikdy nesklame, bez problémov ju kedykoľvek dobijete vďaka priloženému dostatočne dlhému USB káblu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov