Zwilling 4 * Nôž kuchársky 260 mm

1×1 ks, kuchársky nôž

Značka: ZWILLING

Kuchársky nôž z kolekcie Four Star od Zwilling J.A. Henckels. Ergonomicky tvarovaná, syntetická rukoväť v dĺžke 26 c

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

94,29
Doprava zadarmo

O produkte: Zwilling 4 * Nôž kuchársky 260 mm 1×1 ks, kuchársky nôž

X017354

Hlavný popis produktu

Zwilling Four Star kuchársky nôž


S kolekciou nožov Four Star spôsobil Zwilling JA HENCKELS v roku 1976 doslova revolúciu na poli kuchynských nožov určených nielen pre profesionálov, ale aj amatérskych kuchárov. Okrem použitia tých najkvalitnejších materiálov, bola využitá aj revolučná technológia s bezšpárovou syntetickou ergonomickou rukoväťou plynulo nadväzujúcou na čepeľ vykovanou z jedného kusu tej najkvalitnejšej nerezovej ocele tvrdenej mrazom. Výsledkom spojenia kvalitných materiálov a nových technologických postupov je nôž, ktorého čepeľ je odolná, dobre vyvážená, pružná s dlhotrvajúcou ostrosťou.

Špeciálna zmes tej najkvalitnejšej nemeckej ocele s optimálnym pomerom chrómu a uhlíka zaručuje tie najlepšie vlastnosti. Nože sú vykované z jediného kusu ocele technológií Sigmaforge® a sú tvrdené technológiou Friodur®, ktorá spočíva v tvrdení mrazom, nože sa tak stávajú tvrdšie a odolnejšie a viac odolávajú korózii.

Záštita (zosilnená oceľová časť noža medzi čepeľou a rukoväťou) slúži nielen k efektívnej ochrane prstov, poskytuje zároveň pevnú oporu prstom a vyvažuje celý nôž, aby používanie nožov bolo pohodlnejšie a predovšetkým bezpečnejšie.

Kuchársky nôž


Je nenahraditeľný pomocník pre širokú škálu úloh. Je ideálny na prípravu rýb, mäsa, hydiny aj na prípravu vegetariánskych receptov a uľahčí vám krájanie a rezanie nespočetného množstva najrôznejších surovín. Jeho dlhá čepeľ ho predurčuje na spracovanie väčších surovín - pokrájanie veľkých kusov mäsa na drobné kúsky, alebo pokrájanie zeleniny. Široká a robustná čepeľ s jemným ostrím umožňuje rovnomerné rozloženie sily a efektívnu kontrolu rezu.

  • rukoväť: ergonomicky spracovaná, tvrdená čierna syntetika s bezšpárovým prechodom
  • čepeľ: mrazom tvrdená, vykovaná z jediného kusu vysoko kvalitnej nerezovej ocele
  • možno umývať v umývačke riadu, odporúčané ručné umývanie
  • tvrdosť približne 57 HRC Rockwellovej stupnice

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.