Zechsal magnesium bisglycinat 40g

1×40 g, doplnok výživy

Značka: ZECHSAL

Bisglycinát horečnatý je organická forma horčíka viazaná na aminokyselinu. Táto aminokyselinou chelátovaná forma sa môže dostať aj do mozgu, kde môže mať relaxačný účinok.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
9,79
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Zechsal magnesium bisglycinat 40g 1×40 g, doplnok výživy

X000626

Hlavný popis produktu

Viaceré minerály často používajú rovnaké transportéry. To znamená, že jeden minerál môže brániť absorpcii druhého. Ale pretože telo nepovažuje bisglycinát horečnatý za minerál, ale namiesto toho za aminokyselinu, vyhýba sa tejto takzvanej minerálnej súťaži a má mimoriadne vysokú biologickú dostupnosť. Okrem absorpčných vlastností je s bisglycinátom horečnatým spojené menej vedľajších účinkov (ako je hnačka) ako pri iných perorálnych formách.

Preukázané účinky tohto typu horčíka: znížená úroveň stresu, znížený nepokoj, podpora nervového systému a pozitívny vplyv na pamäť a koncentráciu. Použitie a dávkovanie: Raz alebo dvakrát denne rozpustite 1 čajovú lyžičku prášku vo vode alebo ovocnej šťave alebo ju primiešajte do mliečnych výrobkov.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. 1 čajová lyžička predstavuje 2 g, čo zodpovedá 200 mg horčíka. Skladovanie: skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste mimo dosahu detí. Ingredients: magnesium bisglycinate chelate, citric acid.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.