Yaomedica 113 Štyri Zázraky 50ml

1×50 ml

Značka: YAOMEDICA

Bylinná tinktúra vychádzajúca z tradičných čínskych receptúr.

13,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Yaomedica 113 Štyri Zázraky 50ml 1×50 ml

X58093

Hlavný popis produktu

Použitie tohto prípravku je široké: rôzne prejavy vlhkého tepla, predovšetkým v dolnej časti tela. Odstraňuje vlhké teplo a horúci/horúci toxín z pokožky dolných končatín a dolnej časti radiátora. Zároveň sa vyčistia cesty a konektory.

Dávkovanie: Pred použitím je dobré tinktúru pretrepať. Mierny zákal je normálny. Denná dávka je 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeľte na dve časti - ráno a večer. To znamená, že ak vážite napríklad 70 kg, užívajte 35 kvapiek ráno a 35 kvapiek večer. Potom vám tinktúra vydrží asi 15 dní. Po konzultácii s odborníkom môžete podať až trojnásobnú dávku. Tinktúru užívajte nalačno. Minimálny interval je 30 minút pred jedlom alebo jednu hodinu po jedle. Tinktúru môžete zaliať trochou horúcej vody, aby sa alkohol odparil. Tento postup je vhodný pre deti alebo vodičov. Na jeden mesiac zvyčajne potrebujete 2-3 balenia (v závislosti od dennej dávky - pozri vyššie)

Obsah balenia: 50 ml = 1100 kvapiek

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy

Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určená na vyváženú stravu alebo vyváženú výživu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne prídavné látky. Akýkoľvek zákal alebo zrážanie nie je problém.

Zloženie: voda, alkohol Huang Bai - korkovník amurský, kůra - Cort. phellodendri - 9,0g Cang Zhu - atraktylis vejčitá, oddenek - Rhiz. atractilodis - 9,0g Niu Xi - achyrant dvouzubý, kořen - Rad. achyranthis - 9,0g Yi Yi Ren - slzovka obecná, semeno - Sem. coicis - 11,3g


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.