Yaomedica 112 Prerušenie Toku 50ml

1×50 ml

Značka: YAOMEDICA

Bylinná tinktúra vychádzajúca z tradičných čínskych receptúr.

9,29
Ušetríte 30%

Pôvodná cena:  13,19 €  ·  zľava 3,90 €

Najnižšia cena pred zľavou: 11.59 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Yaomedica 112 Prerušenie Toku 50ml 1×50 ml

X58092

Hlavný popis produktu

Jednou z úloh sleziny je "udržiavať Xue (krv) v cievach". Tinktúra na prerušenie toku je určená na syndróm Beng Lou - špinenie. Používa sa 6 bylín, z ktorých najdôležitejšie sú valeriána, kremeň a atraktylis - látky na doplnenie Qi; rehmannia a angelika vyživujú Xue (krv) a uhličitý zázvor zahrieva. Valeriána podporuje menštruačný komfort.

Dávkovanie: Pred použitím je dobré tinktúru pretrepať. Mierny zákal je normálny. Denná dávka je 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeľte na dve časti - ráno a večer. To znamená, že ak vážite napríklad 70 kg, užívajte 35 kvapiek ráno a 35 kvapiek večer. Potom vám tinktúra vydrží asi 15 dní. Po konzultácii s odborníkom môžete podať až trojnásobnú dávku. Tinktúru užívajte nalačno. Minimálny interval je 30 minút pred jedlom alebo jednu hodinu po jedle. Tinktúru môžete zaliať trochou horúcej vody, aby sa alkohol odparil. Tento postup je vhodný pre deti alebo vodičov. Na jeden mesiac zvyčajne potrebujete 2-3 balenia (v závislosti od dennej dávky - pozri vyššie)

Obsah balenia: 50 ml = 1100 kvapiek

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy

Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určená na vyváženú stravu alebo vyváženú výživu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne prídavné látky. Akýkoľvek zákal alebo zrážanie nie je problém.

Zloženie: voda, alkohol Di Huang - rehmánie lepkavá, upravený kořen - Rad. rehmanieae preparata - 10,4g Bai Zhu - atraktylis velkoúborový, oddenek - Rhiz. atractylodis - 4,2g Dang Shen - pazvonek chloupkatý, kořen - Rad. codonopsis - 3,5g Dang Gui - děhel čínský, kořen - Rad. angelicae sinensis - 5,2g Huang Qi - kozinec blanitý, kořen - Rad. astragali - 3,5g Gan Jiang - zázvor obecný, oddenek - Rhiz. zingiberis - 2,1g Yi Mu Cao - srdečník sibiřský, nať - Herb. leonuri sibirici - 5,2g Zhi Ke - bigarádie, plod - Fruc. aurantii - 3,1g Sheng Ma - škumpa smrdutá, kořen - Rad. cimicifugae - 1,0g


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.