Yaomedica 110 Ranný Úsmev 50ml

1×50 ml

Značka: YAOMEDICA

Bylinná tinktúra vychádzajúca z tradičných čínskych receptúr.

11,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Yaomedica 110 Ranný Úsmev 50ml 1×50 ml

X58090

Hlavný popis produktu

Kai Xin San", ktorý prvýkrát predpísal Sun Simiao asi pred 1400 rokmi, je pomerne jednoduchá, ale veľmi účinná zmes, ktorá obsahuje ženšen, koreň viky tenkolistej, oddenok zimostrázu trávolistého a kokosový porflor. Používa sa na navodenie emocionálnej pohody. Ženšen podporuje duševný stav.

Dávkovanie: Pred použitím je dobré tinktúru pretrepať. Mierny zákal je normálny. Denná dávka je 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeľte na dve časti - ráno a večer. To znamená, že ak vážite napríklad 70 kg, užívajte 35 kvapiek ráno a 35 kvapiek večer. Potom vám tinktúra vydrží asi 15 dní. Po konzultácii s odborníkom môžete podať až trojnásobnú dávku. Tinktúru užívajte nalačno. Minimálny interval je 30 minút pred jedlom alebo jednu hodinu po jedle. Tinktúru môžete zaliať trochou horúcej vody, aby sa alkohol odparil. Tento postup je vhodný pre deti alebo vodičov. Na jeden mesiac zvyčajne potrebujete 2-3 balenia (v závislosti od dennej dávky - pozri vyššie)

Obsah balenia: 50 ml = 1100 kvapiek

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy

Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určená na vyváženú stravu alebo vyváženú výživu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne prídavné látky. Akýkoľvek zákal alebo zrážanie nie je problém.

Zloženie: voda, alkohol Ren Shen - ženšen pravý, kořen - Rad. ginseng - 9,6g Yuan Zhi - Polygal, kořen - Rad. polygalae tenuifoliae - 9,6g Shi Chang Pu - puškvorec trávolistý, oddenek - Rhiz. acori - 9,6g Fu Ling - pornatka kokosová, sklerocium - Skler. poriae - 9,6g


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.