Yaomedica 094 Čisté Dráhy 50ml

1×50 ml

Značka: YAOMEDICA

Bylinná tinktúra vychádzajúca z tradičných čínskych receptúr.

12,69
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Yaomedica 094 Čisté Dráhy 50ml 1×50 ml

X58074

Hlavný popis produktu

Tinktúra na Bi Zheng z Han (chlad) a Shi (vlhkosť), uvoľňuje Xue Yu (stázu krvi). Bi Zheng je stav prekážok a blokád pohybového aparátu, ktoré vznikli v dôsledku prenikania Han (chladu) a Shi (vlhkosti).

Dávkovanie: Pred použitím je dobré tinktúru pretrepať. Mierny zákal je normálny. Denná dávka je 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeľte na dve časti - ráno a večer. To znamená, že ak vážite napríklad 70 kg, užívajte 35 kvapiek ráno a 35 kvapiek večer. Potom vám tinktúra vydrží asi 15 dní. Po konzultácii s odborníkom môžete podať až trojnásobnú dávku. Tinktúru užívajte nalačno. Minimálny interval je 30 minút pred jedlom alebo jednu hodinu po jedle. Tinktúru môžete zaliať trochou horúcej vody, aby sa alkohol odparil. Tento postup je vhodný pre deti alebo vodičov. Na jeden mesiac zvyčajne potrebujete 2-3 balenia (v závislosti od dennej dávky - pozri vyššie)

Obsah balenia: 50 ml = 1100 kvapiek

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy

Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určená na vyváženú stravu alebo vyváženú výživu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne prídavné látky. Akýkoľvek zákal alebo zrážanie nie je problém.

Zloženie: voda, alkohol Tian Nan Xing - arizéma amurská - Rhiz. arisaematis preparata - 6,4g Xiang Jia Gen - 6,4g Xiang Jia Gen - 6,4g Ru Xiang - kadidlovník pravý, glejoživica - Res. olibanum (gummi olibanum) - 6,4g Mo Yao - myrhovník pravý, glejoživica - Res. myrrhae - 6,4g


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.