Xiaomi Vacuum Cleaner Mini

1×1 ks, ručný vysávač

Značka: XIAOMI

Ručný vysávač s maximálnym sacím výkonom až 13 Pa. Xiaomi Mi Vacuum Cleaner mini ponúka 2 úrovne sacieho výkonu, umývateľným HEPA filtrom a je schopný vysať až 99,97 % jemného prachu.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
66,89
Doprava zadarmo

O produkte: Xiaomi Vacuum Cleaner Mini 1×1 ks, ručný vysávač

X45031

Hlavný popis produktu

Potrebujete upratať malý neporiadok, ale nechce sa vám pre to vyťahovať veľký vysávač? Riešením je prenosný vysávač Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini. Filtrovanie vzduchu obstaráva HEPA filter a na nečistoty má pripravenú nádobku s objemom 0,1 l. Ručný vysávač Xiaomi je napájaný pomocou adaptéra, káble vám teda nebudú prekážať. Ak je plne nabitý, tak vydrží fungovať až 30 min. V balení navyše nechýbajú ani užitočné nadstavce, ako napr. kefová a štrbinová hubica.

Kompaktný pomocník

Okrem kompaktných rozmerov zaujme tento prístroj tiež moderným dizajnom, ktorému dominujú oblé línie a biela farba. Vďaka hmotnosti len pol kilogramu, ktorá zodpovedá pollitrovej fľaši s nápojom, nie je práca s vysávačom nijako fyzicky náročná. Prístroj je kompaktný, ľahko použiteľný a vhodný na rôzne menšie upratovacie práce v domácnosti.

Výkonný motor

Vysávanie prachu a nečistôt zabezpečuje výkonný bezkefový motor, schopný dosahovať až 63 000 otáčok za minútu, s dvoma ventilačnými otvormi, ktoré znižujú energetické straty a zlepšujú účinnosť čistenia. K jeho prednostiam patrí rýchly systém spustenia a vypnutia, vďaka čomu nedochádza k uviaznutiu nečistôt v sacom mechanizme.

Šikovné príslušenstvo

Súčasťou balenia sú praktická kefová hubica a nadstavec so štrbinovou hubicou, ktoré je možné používať spoločne aj oddelene. S nadstavcom sa dostanete aj do horšie prístupných miest. Bez neho, naopak, oceníte jednoduchú ovládateľnosť. Okrem bežného upratovania sa Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini hodí napríklad na čistenie klávesníc počítačov a notebookov.

Starostlivosť o auto

Malý a kompaktný vysávač sa môže stať vašou tajnou zbraňou v dokonalej starostlivosti o auto. Ľahko s ním upracete nečistoty na koberčekoch, na podlahe aj v sedačkách. Môžete si tak užívať čisté prostredie nielen doma, ale aj pri svojich cestách a výletoch.

Praktický vo všetkých smeroch

Prístroj ponúka dve úrovne sania – štandardný alebo silný režim. Štandardný ražim sa hodí na bežné upratovanie a batéria vysávača v ňom vydrží fungovať až 30 minút. Silný výkon je vhodný na hĺbkové čistenie – v tomto režime počítajte s výdržou do 9 minút. Na nabíjanie slúži konektor USB-C, takže na doplňovanie energie môžete použiť napríklad nabíjačku od telefónu.

Jednoducho vysypateľný zásobník

Na čo by bol akokoľvek silný vysávač, keby sa z neho nazbierané nečistoty zle vysypávali? V prípade Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini sa niečoho takého nemusíte báť – stačí stlačiť tlačidlo na nádobke a vysypať jej obsah do odpadkového koša.

Účinná filtrácia

Pochopiteľne nechýba niekoľkostupňové filtrovanie. Jeho súčasťou je aj HEPA filter, ktorý je schopný zachytiť viac ako 99,5 % malých prachových častíc. Filtre sú umývateľné, takže keď sa zanesú, stačí ich prepláchnuť vodou a nechať vyschnúť.

Vlastnosti:

 • Maximálny sací výkon 13 KPa

 • 30AW

 • Bezkartáčový jednosmerný elektromotor

 • Otáča sa až 8 800 otáčkami za minútu

 • Až 30 minút vysávania

 • 2 úrovne sacieho výkonu: štandardný, max

 • Jedno tlačidlo pre vyprázdnenie zbernej nádoby

 • Bez špinavých rúk

 • Ľahký a prenosný

 • Iba 500 g

 • Ľahko sa skladuje, prenáša a čistí kedykoľvek a kdekoľvek.

 • Umývateľný HEPA filter

 • Zachytáva až 99,97% jemného prachu (<0,3 µm)

 • Štrbinová tryska

 • Kefová tryska


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov