Whimzees Dental Mix Box M 28ks

1×28 ks

Tieto dentálne pochúťky ponúkajú dva dôležité prvky pre zdravie a pohodu vášho psa: čistenie zubov a potešenie z žuvania.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

15,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X85873

Tieto dentálne pochúťky ponúkajú dva dôležité prvky pre zdravie a pohodu vášho psa: čistenie zubov a potešenie z žuvania. Jedinečný dizajn Whimzees a textúra na rastlinnej báze zaisťujú správny prietok krvi medzi ďasnami a ďalej zabraňujú zápachu z úst, tvorbe zubného povlaku a zubného kameňa.

Sú vyrobené zo siedmich prírodných ingrediencií, ktoré zaisťujú lahodnú chuť. Farby získané v týchto snackoch pochádzajú z prírodných extraktov, ako napríklad: extrakt z lucerny: poskytuje vitamín K, C a šesť z B komplexu; beta-karotén: úplne prirodzená zelená farba; extrakt onoto: bohatý zdroj antioxidantov, z plodov onoto, úplne prírodná oranžová farba; sladový extrakt: zvýrazňuje prirodzenú chuť; úplne prirodzená hnedá farba; uhličitan vápenatý: pomáha znižovať riziko straty zubov a pomáha udržiavať silné a zdravé kosti, úplne prirodzenej bielej farby. (Len na zubnej kefke XL).

Majú vysoký obsah vlákniny a nízky obsah kalórií a cukrov. Táto taška obsahuje rôzne vychytávky: krokodíly, štetce a hviezdičky.

Odporúčame občerstvenie denne hrubý proteín 1,1 %; obsah tuku 2%; hrubá vláknina 13,7 %; surový popol 2,4 %; vlhkosť 12%,


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.