We-Vibe Vibrátor UNITE fialový

1×1 kus, vibrátor

Značka: WE-VIBE

We-Vibe Unite patrí k tým najlepším vibrátorom na svete. ktorý spája pary a zvyšuje vášeň vo vzťahu. Objavte nový spôsob ako si spoločne hrať! Unite je navrhnutý tak. aby priniesol potešenie obom partnerom počas pohlavného styku.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
93,99
Doprava zadarmo

O produkte: We-Vibe Vibrátor UNITE fialový 1×1 kus, vibrátor

X46181

Hlavný popis produktu

We-Vibe Unite patrí k tým najlepším vibrátorom na svete. ktorý spája pary a zvyšuje vášeň vo vzťahu. Objavte nový spôsob ako si spoločne hrať! Unite je navrhnutý tak. aby priniesol potešenie obom partnerom počas pohlavného styku. Žena je stimulovaná súčasne na klitoris a bod G bez použitia rúk alebo iné pomôcky a muž si užíva vzrušujúce vibrácie na penise. Obaja máte voľné ruky pre hladenie a maznanie. Atmosféra spoločného vzrušenie a vnímanie vibrácií je neuveriteľne krásna a maximálne pár spája.

Ponúka tiež jednoduché ovládanie pomocou jedného tlačidla na diaľkovom ovládači. ktoré môže používať až do vzdialenosti troch metrov. We-Vibe Unite je malý. elegantný a diskrétny. Štíhly a flexibilný dizajn je pri sexe pohodlný pre oboch partnerov. Je to diskrétne pomôcka malým rozmerom. ktorá žiadnym spôsobom nepripomína pohlavný úd. Je veľmi tichý a je pripravený pre spontánnu zábavu bez ohľadu na to. kde sa práve nachádzate. Svoje potešenie môžete zosilniť vďaka 10-tich rôznym vibračným programom. We-Vibe Unite ™ je nabíjateľná. nabíjanie trvá 6 hod.. Na jedno nabitie vydrží 60 min. v prevádzke. Už žiadne nákladné a nehosporárné jednorazové batérie. Unite ™ je odolný voči striekajúcej vode.

Materiál je priateľský k telu. jedná sa o silikón. ktorý neobsahuje ftaláty ani latex. Balenie obsahuje: bezdrôtové diaľkové ovládanie. USB dobíjací kábel. vzorka lubrikantu. látkový vrecúško pre uschovanie pomôcky. návod na použitie. K dispozícii vo fialovej farbe. Rozmery: 74.6 mm x 45.5 mm x 29.7 mm.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.