We-Vibe Vibrátor MATCH modrý

1×1 kus, vibrátor

Značka: WE-VIBE

Objavte nový spôsob, ako sa spoločne hrať! We-Vibe Match je úžasný vibrátor pre páry, ktorý prináša intenzívnu stimuláciu klitorisu a bodu G súčasne. Dá sa pohodlne použiť pri milovaní a vibrácie si užije nielen žena, ale aj muž. Žena je stimulovaná súčasne na klitorise a bode G bez použitia rúk a obaja máte voľné ruky pre hladenie a maznanie.

103,99
Ušetríte 20%

Pôvodná cena:  129,99 €  ·  zľava 26,00 €

Najnižšia cena pred zľavou: 129.99 €

Doprava zadarmo

O produkte: We-Vibe Vibrátor MATCH modrý 1×1 kus, vibrátor

X46169

Hlavný popis produktu

Objavte nový spôsob, ako sa spoločne hrať! We-Vibe Match je úžasný vibrátor pre páry, ktorý prináša intenzívnu stimuláciu klitorisu a bodu G súčasne. Dá sa pohodlne použiť pri milovaní a vibrácie si užije nielen žena, ale aj muž. Žena je stimulovaná súčasne na klitorise a bode G bez použitia rúk a obaja máte voľné ruky pre hladenie a maznanie. Atmosféra spoločného vzrušenia a vnímania vibrácií je neuveriteľne krásna a maximálne pár spája. We-Vibe Match je samozrejme vhodný aj pre sólo hrátky. Ponúka 10 vibračných programov a jednoduché ovládanie pomocou diaľkového ovládania, ktoré má dosah 3 m. Je flexibilný a pohodlný pre oboch partnerov. Je elegantný, diskrétny a veľmi tichý a je pripravený pre spontánnu zábavu bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. We-Vibe Match je nabíjateľný, nabíjanie trvá až 120 min., na jedno nabitie vydrží až 120 min. v prevádzke. Už žiadne nákladné a neekonomické jednorazové batérie. We-Vibe Match je vodotesný, môžete si s ním teda užiť aj vo vani alebo v sprche.

Materiál je priateľský k telu, jedná sa o silikón, ktorý neobsahuje ftaláty ani latex. Balenie obsahuje: bezdrôtové diaľkové ovládanie, USB dobíjací kábel a nabíjací stojan, vzorku lubrikantu, látkové vrecúško pre uschovanie pomôcky, návod na použitie. K dispozícii v modrej farbe. Rozmery: 76,5 mm x 46,4 mm x 29,7 mm.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.