We-Vibe Vibrátor DITTO modrý

1×1 kus, vibrátor

Značka: WE-VIBE

Ditto stimuluje jemným tlakom a dunivými vibráciami. Ditto je vibračná análna pomôcka pre mužov aj ženy. Je to diskrétny spoločník, ktorý je pripravený kedykoľvek zabezpečiť tie najintenzívnejšie a pre mnohých nepoznané pocity vzrušenia.

121,99
Doprava zadarmo

O produkte: We-Vibe Vibrátor DITTO modrý 1×1 kus, vibrátor

X46161

Hlavný popis produktu

Ditto stimuluje jemným tlakom a dunivými vibráciami. Ditto je vibračná análna pomôcka pre mužov aj ženy. Je to diskrétny spoločník, ktorý je pripravený kedykoľvek zabezpečiť tie najintenzívnejšie a pre mnohých nepoznané pocity vzrušenia. Má perfektný tvar a na spodnej časti je výstupok, ktorý pri zavedení dráždi hrádzu. Oba konce sú ohybné. Výrobok má skvelý dizajn a jednoduché a bezpečné použitie. Vibrácie sú silné a užiť si môžete 10 vibračných programov. Ovládať sa dá diaľkovým ovládaním aj s pomocou mobilnej aplikácie We-Connect.

Materiál: silikón / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006 / ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 9 cm. Vkladacia dĺžka: 7 cm. Priemer: 3,3 cm. Batéria: dobíjacia (magnetický USB dobíjací kábel je súčasťou balenia). Doba nabíjania: 90 min. Doba prevádzky: až 120 min. Farba: tmavo modrá.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.