We-Vibe Vibrátor CHORUS fialový

1×1 kus, vibrátor

Značka: WE-VIBE

Zoznámte sa s úplne dokonalým a úžasným vibrátorom pre páry. We-Vibe Chorus je najintuitívnejší vibrátor pre páry všetkých čias. Je nastaviteľný v ohybe, takže môžete vibrácie presnejšie zacieliť. Je pohodlný pre oboch partnerov a je veľmi diskrétny a tichý.

199,99
Doprava zadarmo

O produkte: We-Vibe Vibrátor CHORUS fialový 1×1 kus, vibrátor

X46166

Hlavný popis produktu

Zdieľajte potešenie! Objavte nový spôsob, ako sa spoločne hrať! We-Vibe Chorus je úžasný dobíjací vibrátor pre páry. Je navrhnutý tak, aby priniesol potešenie obom partnerom pri milovaní. Žena si vychutná silnú stimuláciu na klitorise a bode G súčasne, muž bude cítiť vzrušujúce vibrácie na penise. Atmosféra spoločného vzrušenia a vnímania vibrácií je neuveriteľne krásna a maximálne pár spája. Duálna stimulácia We-Vibe Chorus je dômyselná erotická pomôcka, má jedinečný tvar U, takže môže stimulovať klitoris aj bod G súčasne a vďaka silným vibráciám zosilňuje zážitok pri milovaní. Môžete ho použiť pri partnerských milostných hrách alebo ho môže žena použiť sama pre vlastné potešenie. Diaľkové ovládanie We-Vibe Chorus má inovatívne diaľkové ovládanie, ktorým možno meniť vibračné programy aj intenzitu vibrácií. Môžete použiť klasicky tlačidlá, ale novinka je v tom, že jednoduchým stlačením tela diaľkového ovládania zvýšite intenzitu, a to v závislosti na sile stisku. S povoľovaním sa zase intenzita zníži. Pre aktiváciu je potrebné stlačiť na diaľkovom ovládači tlačidlo s vlnovkou. Výhoda je v tom, že sa pri blížiacom orgazme už nemusíte sústrediť na tlačidlá ovládania, stačí ovládanie v zápale vášne stlačiť v dlani. Aj partner môže Váš We-Vibe Chorus ovládať pomocou diaľkového ovládača a kochať sa pohľadom na vaše vzrušené telo. Diaľkové ovládanie funguje do vzdialenosti 3 m.

Čím je Chorus výnimočný?

Zoznámte sa s úplne dokonalým a úžasným vibrátorom pre páry. We-Vibe Chorus je najintuitívnejší vibrátor pre páry všetkých čias. Je nastaviteľný v ohybe, takže môžete vibrácie presnejšie zacieliť. Je pohodlný pre oboch partnerov a je veľmi diskrétny a tichý. Ovládať ho môžete tlačidlom priamo na výrobku, s pomocou inovatívneho diaľkového ovládania alebo s pomocou mobilného telefónu. Moderná mobilná aplikácia We-Connect umožňuje partnerovi ovládať pomôcku a hrať sa s partnerkou na akúkoľvek vzdialenosť. Vášeň nepozná hranice. Chorus je prvý We-Vibe s technológiou AnkorLink, ktorá vytvára najstabilnejšie spojenie medzi vaším Chorus a aplikáciou We-Connect (takže signál neklesá). Diaľkové ovládanie je kotvou medzi vaším Chorus a We-Connect, udržujte ho v blízkosti pre najlepšie spojenie. Mobilní aplikace We-Connect Aplikace, která spojuje páry. Získajte bezplatnú aplikáciu We-Connect a hrajte sa spoločne s produktmi We-Vibe, aj keď ste ďaleko od seba. A navyše odomknite ďalšie funkcie produktu a objavte najrôznejšie nové spôsoby milostného hrania.

Vzrušujte svoju partnerku odkiaľkoľvek na svete.

Pripojte sa priamo z rovnakej miestnosti alebo z iného kontinentu. Zvýšte bezpečne svoje vzrušenie hlasom, chatom alebo videom. Všetko je dovolené. Nakreslite si svoje vlastné vibrácie. Upravte trvanie a intenzitu a potom ich uložte, aby ste si ich mohli užívať znovu a znovu. Vytvorte si vlastný zoznam obľúbených vibračných programov. Užite si vibrácie v rytme svojej obľúbenej hudby. Použite svoj zoznam skladieb priamo z telefónu a nastavte si náladu, ktorú chcete, alebo čerpajte zvuky zo svojho okolia. Vďaka aplikácii We-Connect môžete zachytiť každý zvuk okolo vás. Ako sa pripojiť? Stiahnite si bezplatnú aplikáciu We-Connect z App Store alebo Google Play. Spárujte zariadenie We-Vibe so šikovným telefónom. Pošlite svojmu milencovi pozvanie na pripojenie. Pripojte sa k svojej milenke v aplikácii. Dráždite a zdieľajte vzrušenie kdekoľvek na svete. Už nikdy sa nenechajte limitovať vzdialenosťou od vašich milostných hier. S aplikáciou We-Connect môžete byť v kontakte s partnerom / partnerkou. Funkcie: 10 základných vibračných programov a 10 stupňov intenzity a vďaka mobilnej aplikácii vlastné vibračné programy a vibrácie do rytmu hudby. We-Vibe Chorus je 100% vodotesný (IPX7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani. Materiál: silikón. Rozmery: 78x33x43,5 mm. Súčasťou balenia je dobíjacia základňa a USB kábel (sieťový adaptér nie je súčasťou balenia). Doba nabíjania: 90 min. Doba prevádzky: 90 min. Súčasťou balenia bezdrôtové diaľkové ovládanie. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.