Slnečné okuliare KIETLA CRAZYG-ZAG 9-12R PILOT-rúžové

1×1 ks, slnečné okuliare pre deti

Značka: KIETLA

Nové slnečné okuliare Kietla CraZyg-Zag sú štýlové, bláznivé a navrhnuté pre deti, ktoré sú neustále v pohybe. Sú neuveriteľne ľahké, flexibilné, vyrobené z vysoko odolných materiálov, určené tým, ktorí milujú aktívny život.

43,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Slnečné okuliare KIETLA CRAZYG-ZAG 9-12R PILOT-rúžové 1×1 ks, slnečné okuliare pre deti

X39736

Hlavný popis produktu

KiETLA CraZyg-Zag slnečné okuliare PiZZ 9-12 rokov | pink

 Poskytujú tú najvyššiu ochranu UV filtrov spolu s filtrom modrého svetla v kvalitných polarizovaných polykarbonátových sklách. RoZZ (round), PiZZ (pilot) aj BuZZ (butterfly)... Budete zbožňovať tieto štýlové „oversize“ tvary!  

Extra flexibilné Inovácia: Rám z dvoch materiálov s extra flexibilným Zig-Zag spojom, ktorý umožňuje ohýbať bočnice ktorýmkoľvek smerom.   Extra ochrana kvalitné polarizované polykarbonátové sklá kategórie 3 100% UVA, UVB a UVC filter Blue Blocker - filter škodlivého modrého svetla dostatočná veľkosť skiel, aby zatienili celé očné okolie   Extra pohodlné výnimočne ľahké a pohodlné pre každodenné nosenie flexibilné, bočnice netlačia za ušami materiály príjemné na dotyk   Balenie a doplnky praktický obal „CARRY-ME“ z recyklovaného papiera vrecúško na okuliare vhodné aj na čistenie okuliarov   Možnosť vloženia dioptrických skiel, informujte sa u Vášho optika.  

Veľkosť 6-9 rokov:

Šírka okuliarov: 118 mm

Výška okuliarov: 43,5 mm

Dĺžka stránic: 120,5 mm  

Veľkosť 9-12 rokov:

Šírka okuliarov: 124 mm

Výška okuliarov: 45,5 mm

Dĺžka stránic: 125 mm  

Detské oči sú na slnko veľmi citlivé a zraniteľné. Šošovka ešte nie je dostatočne vyvinutá, aby chránila sietnicu ako u dospelých. Šošovka sa vyvíja až do veku 12 rokov dieťaťa. Dovtedy veľká časť UV žiarenia prechádza až k sietnici a spôsobuje poškodenia, ktoré sa vekom kumulujú a môžu sa prejaviť až v dospelosti. Preto je veľmi dôležité chrániť oči detí už od malička.  


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.